İstanbul Alışveriş Festivali 2014 Başlıyor

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

İstanbul Shopping Festival, bu yıl şehri tam anlamıyla açık hava karnavalına dönüştürmeye hazırlanıyor. 7-29 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan festival, alışveriş ve eğlenceyi bir araya getirecek.

Ortaköy’de 6 Haziran gecesi görkemli bir açılışla başlayacak İstabul Shopping Fest (İSF) kapsamında; katılımcı AVM’lerde sürpriz indirimler, Kapalıçarşı’da çarpıcı etkinlikler düzenlenecek. Çanta, ayakkabı ya da teknolojik ürün gibi farklı kategorilere çok özel fiyat avantajları sunulacak.

İSF’nin bu seneki sürprizlerinden biri ise 14-15 Haziran’da gerçekleştirilecek Osmanbey Weekend olacak. Semt içerisinde tüm toptancılar, ilk kez perakende satışı yapacak. 2 gün boyunca defileler, sokak şovları ve müzik performansları ile Osmanbey renklenecek.

More from the blog

Daha Sağlıklı Olmak için Yiyebileceğiniz 7 Kuruyemiş

Kuruyemişler protein, sağlıklı yağlar ve antioksidanlarla dolu sağlıklı atıştırmalıklardır. Dengeli bir beslenmede meyve, sebze ve kepekli tahıl yemenin yanı sıra, mükemmel bir ara öğün...

Bayramda alternatif tatlı: Soğuk baklava

Soğuk baklava, bayramda büyük rağbet görüyor. Pandemi öncesine göre satışlar yüzde 60 oranında arttı.

“Yiwu Çin Ticaret Şehri” markası New York Times Square’de tanıtıldı

Çin'in 5 Kasım'daki 2. Uluslararası Uluslararası İthalat Fuarı'nın açılış gününde, “Yiwu Çin Ticaret Şehri” markası New York'taki Times Square'de tanıtıldı ve dünyanın dört bir...

Bir Fincan Kahve, Bir Yudum Mutluluk

The Mill kahve severlerin dünyasına, dumanı üstünde tüten sıcak ve içten bir gülümseme vaadiyle merhaba diyor.