İnce telli saçlar için ideal saç modelleri

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

İnce telli saçları olan kadınlar için ideal ve kolay saç modellerini inceliyoruz. Bu modelllerle saçlarınızın daha güçlü ve hacimli görüneceği garanti!

İnce telli saçlar deyince akla yapışan ve sönük duran saçlar gelir hep. İnce telli saçlara sahip kadınlar aslında daha şanlı, çünkü birçok saç modelini rahatlıkla kullanabilirler.

Çabuk kırılan ve zarar gören saçlara iyi bakmak önemli. Saçınıza uygun krem ve şampuanları kullandığınızda saçlarınız hep sağlıklı ve ışıldamanızı sağlayan aksesuarınız olacak.

Bakalım ince telli saçlar için ideal saç modelleri hangileriymiş!

Saç aksesuarları

Saç bantları, kurdeleler, eşarplar gibi saç aksesuarlarıyla ince telli saçlarınızın sönüklüğünü kamufle edebilirsiniz. Saçınıza bir aksesuar eklemek saçınızı ve stilini daha zengin gösterir.

40063

Örgülü vurgular

Saçlarınız çok inceyse, saçlarınızı daha dolgun göstermek için örgü vurgularını kullanıın. Saçlarınızın detay kısmı daha çok diikat çekecek.

40064

Topuzlar

İnce telli saçlara sahip olan kadınlar yüksek topuzları deneyebilir. Saçlara hacim vermek için karışık topuz modelini kullanabilirsiniz.

40065

Atkuyruğu

Enseden veya yüksek atkuyruğu modelleri saçlarınızın tepe kısmını kabartarak kullandığınızda istediğiniz görüntüyü elde edebilirsiniz.

40066

Karışık topuzlar

Klasik bir stile sahip kadınlar yandan yapacakları ense hizası topuzlarına büyük taşlı bir tokayla süsleyeek kullanırlarsa hem tüm dikkatı topuza çekmiş olurlar hem de saçlarını sönük gözükmez.

40067

Karışık örgüler

Karışık vurgulu örgüler saçlara bohem bir hava katar ve daha hacimli gösterir. Uzun ve katlı saçlarınızı krepeleyip arkadan ördüğünüzde dağınık ve bohem sıradışı, bizim de favorimiz olan bu saç modelini elde edeceksiniz.

40068

Elmaelma.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.