İnce Saçları Daha Dolgun Gösterecek 4 Model!

İnce Saçları Daha Dolgun Gösterecek 4 Model
İnce Saçları Daha Dolgun Gösterecek 4 Model
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Saçlarınızın sönük görüntüsünden artık sıkıldıysanız bu modellere mutlaka bakmalısınız!

İnce telli saçları dolgun bir görüntüye kavuşturmanın ne kadar zor olduğunu sadece onlara sahip olanlar anlar sanırım. Maşa yaparsınız, düşer; düzleştirirsiniz, yapışır; krepeler bile çare olmaz bazen…

Saçınıza belki bir kutu spreyi boca edersiniz birkaç saat dayanmasını sağlayabilirsiniz bunların. Bu problemlerin ne kadar can sıkıcı olduğunu biliyoruz ve ince telli saçlara sahipseniz mutlaka denemeniz gereken 4 kesimi sizlere sunuyoruz!

İnce uzun katlar!

İnce uzun kat saç kesimi
İnce uzun kat saç kesimi

Omzunuzu biraz geçecek şekilde kestirdiğiniz saçlarınıza uzun katlar verdirtiyorsunuz ve ufak birkaç hareketle dolgun durmalarını sağlıyorsunuz!

Bob!

Bob saç kesimi
Bob saç kesimi

Bob kesimi pek sevmeseniz de gözlerinizin git gide alıştığını düşünüyoruz çünkü sevilmeyecek gibi değil aslına bakarsanız. Özellikle de ince telli saç yapısına sahip kadınlar için bir kurtarıcı!

Kaküllü Modeller!

Kaküllü saç modelleri
Kaküllü saç modelleri

Kakülleri sevin ya da sevmeyin sönük saçlarınızı canlandıracakları konusunda bize güvenebilirsiniz! Bu modeli kesinlikle denemeniz gerektiğini düşünüyor ve size çok yakışacağını biliyoruz!:)

Asimetrik Boblar!

Asimetrik bob saç kesimi
Asimetrik bob saç kesimi

Bob kesimden daha iyisi ne olabilir? Tabii ki asimetrik boblar! Saçlarınızı boyun hizasında kestireceğiniz bu model aradığınız tek şey olabilir! Dolgun saçlar istiyorsanız uzun saçlarınıza biraz kıymanız gerekecek…

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.