İlişkide ara vermek iyi midir yoksa kötü mü ?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bazılarına göre ara vermek ilişkiyi yeniden alevlendirmek için ideal bir çözüm olabilir. Bazıları içinse tam tersi olarak ilişki sona eriyor.

Birbirinize hala aşık fakat yolunda gitmeyen bazı şeyler varsa ya da ilişkinizin başındaki o büyülü anlara geri dönmek için bir çözüm bulmaya çalışıyorsanız,belki ara vermek bir çözüm olabilir. Ama herşeyi riske atıp, ara verebilir misiniz ?

 Ara vermek, partenerinizin baştan çıkarıcı özelliklerini yeniden keşfetmenize neden olabilir. Ama dikkat olun, uzun süren bir ara, ilişkinizi riske sokabilir. Bir hafta mı ? Bir ay mı ? Altı ay mı ? Durumun kötüleşmesini istemiyorsanız, kararlarınızı partneriniz ile beraber almanızı öneriyoruz.

Ara vermek fikrini, partnerinizle ortak bir karar çerçevesi içinde alın, eğer tek başınıza hareket ediyorsanız, farkında olmadan ilişkinizin sonunu hazırlıyorsunuz demektir.

Ara vermek, ilişkiyi kurtarır mı, tahrip mi eder  ?

İlişkiye ara vermenin hem yararlı yönleri hem de sakıncalı yönleri olabilir. Ara vermek hem sizin hem de partnerinizin kendiniz ile yüzleşmenize yardımcı olabilir. Yalnız başınıza  kaldığınız bu zaman da kendinize bir takım sorular sorun : Neden artık iyi gitmiyor ? Durumuz düzeltemek ne gibi değişiklikler yapabilirim ?Bunu yapmaya hazırmıyım ?

İlişkiye yeniden başlayıp, başlamama kararını alırken, aklınızı kurcalayan sorulara cevaplar bulabilmeniz size yardımcı olacaktır.

Çoğu zaman özlem çabuk hissedilir ve eşinizin yalnız olduğunu bilme duygusu, düşünüp, karar verme konusunda aklınızı karıştırabilir. Bu yüzden duygularınızı kontrol altına aldığınızdan emin olun.

Sonuç olarak, kısa bir ara, ilişkinizi eski haline döndürebilir fakat uzun süren bir ara, ilişkinizi kırılma noktasına kadar sürükleyebilir.

Burçlar aşk acısını nasıl yaşıyor

Hangi burç aşk acısını nasıl yaşıyor hiç merak ettiniz mi? Bunun cevabı “Burçlar aşk acısını nasıl yaşıyor” haberimizde…

 

En etkileyici 10 öpüşme kuralı

Onunla öpüştüğünüzde nefessiz kalmasını, başını döndürmek mi istiyorsunuz? İşte en etkileyici 10 öpüşme kuralı…

Kadın ve Erkeklerin En Çok Söylediği 10 Yalan

Kadın – erkek ilişkileri üzerine yapılan bir araştırmada, erkeklerin kadınlara göre çok daha fazla yalan söylediği ortaya çıktı.

 

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.