İlham Veren Etkileyici Saç Modelleri

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Birbirinden özel ilham veren saç modelleri ile tarzınızı ön plana çıkarmanın zamanı. Sizler de en özel saç modelleri aracılığı ile kusursuz görünüme sahip olabilirsiniz.

Küt Saç Modelleri

kut-sac-modelleri
Küt Saç Modelleri

Yaz aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz saç modelleri arasında yer alan küt saçlar 2015 yaz sezonunun vazgeçilmezleri arasında boy gösteriyor. Trend görünümü sayesinde tercih edilme sebeplerini artıran küt saç modelleri ile harika görünüme merhaba demenin zamanı.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Küt Saç Modelleri

Düz Saç Modelleri
Düz Saç Modelleri

Düz Saç Modelleri

Yuvarlak yüz şekline sahip bayanların en çok tercih ettiği saç modellerinden biri de omuz kısmına doğru uzayan düz kesimlerdir. Bu tarz saç modellerinde kalın kesilmiş kâkülleri kullanarak elmacık kemiklerinizin belirginleşmesine olanak tanıyabilirsiniz.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Saç rengi kişiliğiniz hakkında bilgi veriyor

Saç Rengi Koruma Yöntemleri

Omuzlara Doğru İnen Katlı Kesimler

Eğer keskin çene hatlarınızı geri plana almak isteyenlerdenseniz omuzlara doğru inen katlı kesimlerden yararlanabilirsiniz. Bu tarz saç modellerinde perçemlerinizi yana doğru ayırabilirsiniz. Böylelikle geniş alın bölümünüzün de geri plana alınmasına yardımcı olabilirsiniz.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Saç rengi kişiliğiniz hakkında bilgi veriyor

Pixie Kesimli Saç Modelleri
Pixie Kesimli Saç Modelleri

Pixie Kesimli Saç Modelleri

Eğer elmacık kemiklerinizi ve gözlerinizi ön plana almak isteyen bayanlardansanız pixie kesimli saç modellerini deneyebilirsiniz. Tarz sahibi kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alan pixie kesimli saç modellerini hafif katlı kesimler aracılığı ile destekleyebilirsiniz. Pixie kesimli saç modelleri kalp yüz şekline sahip bayanların vazgeçilmezi olacak.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: 2016 Saç Renkleri Trendi Nasıl Olacak?

 

Katlı Kesim Saç Modelleri
Katlı Kesim Saç Modelleri

Katlı Kesim Saç Modelleri

Katlı kesimler aracılığı ile yüz hatlarınızın olduğundan daha dolgun görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Bu planlama için katlı kesime göz hizasından başlayabilirsiniz.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Bilmeniz Gereken En Güzel Sarı Saç Rengi Modelleri

Dalgalı Saç Modelleri
Dalgalı Saç Modelleri

Dalgalı Saç Modelleri

Kemik bölgesine vurgu yapmak isteyenlerdenseniz uzun katlar aracılığı ile desteklenmiş dalgalı saç modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz saç modellerinde dilerseniz yandan ayrılmış perçemlerden de yararlanabilirsiniz.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: 2015-2016 Dalgalı Kısa Saç Modelleri

Kıvırcık Saç Modelleri
Kıvırcık Saç Modelleri

Kıvırcık Saç Modelleri

Eğer alnınızın olduğunda daha küçük görünmesini isteyenlerdenseniz katlı kesimlere ev sahipliği yapan kıvırcık saç modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz saç modelleri trend görünümden vazgeçmeyen kadınların favorileri arasındadır. Bununla birlikte kıvırcık saç modelleri rahat kullanıma ev sahipliği yapmaktadır.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Birbirinden güzel 20 dalgalı saç modeli

Rachel Bilson
Rachel Bilson

Kalp Yüz Şekline Dalgalı Saç Modeli

Kalp yüz şekline sahipseniz ve alnınızın genişliğini dengelemek isteyenlerdenseniz omuzlarınızı saracak katlı dalgalı saç modellerini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz bu saç şeklini kısa perçemler aracılığı ile de destekleyebilirsiniz.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Yüz tipinize göre saç modelleri ve saç kesimleri

More from the blog

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Argan Yağı Nedir? Saça Faydaları Nelerdir? Saç Bakımı ve Maskesi Tarifi

Saç için ciddi anlamda faydalı olduğu bilinen argan yağı ile alakalı olarak tüm önemli bilgileri enine boyuna sizlere sunacağız. Saç bakımı konusunda daha önceki...

Erkek Saç Kesim Modelleri ve Uzun, Kısa Saç Stilleri Kataloğu 2018

Erkek saç modelleri ve saç kesimleri kataloğu 2018 yılı örneklerini sizler için elimizden geldiğince derledik. Erkeklere ilham kaynağı olacak saç modellerini keşfetmeniz amacındayız.

Yeni Sezonun Güzellik Trendleri Sizlerle

Bugün sizlerle birlikte yeni sezonda karşımıza çıkan ünlülerin güzellik trendleri ile alakalı bilgiler sunacak ve fikir edinmenize yardım edeceğiz. Türkiye genelinde özellikle güzellik konusunda...