iLab Ventures, Cimri.com’un Tüm Hisselerini Satın Aldı!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

eBay’in GittiGidiyor’un %93′ünü satın aldığını dün paylaşmıştık. Şirketin ilk yatırımcısı olan iLab Ventures‘ın da söz konusu satın alma sürecinde %7 ile GittiGidiyor’daki hisselerini elinde tuttuğunu tarafların da onaylaması ile dile getirmiştik.
Şu an itibariyle aldığımız yeni bir haberle iLab Ventures’ın GittiGidiyor kurucularının girişimi olan fiyat kıyaslama servisi Cimri.com‘un tüm hisselerini satın aldığını öğrendik.
GittiGidiyor için önemli bir konumda bulunan Cimri’nin, eBay satışı sonrasında GittiGidiyor kurucu kadrosunda kalacağı tahmin ediliyordu. Ancak GittiGidiyor’da halen %7 hissesi bulunan iLab Ventures buradaki değeri görmüş olacak ki, popüler fiyat kıyaslama servisinin tamamını satın aldı.
Satış rakamı ile ilgili henüz net bir bilgimiz yok. Ancak eğer duyumlarımızı doğrulayabilirsek rakam konusunda ek bir güncelleme yapacağız.
Diğer taraftan akıllarda soru kalmaması için iLab Ventures’ın Cimri.com’u satın almasını hem Cimri yetkilileri, yani GittiGidiyor kurucuları, hem de iLab Ventures yetkililerinden doğruladık.
Konuyla ilgili gelişmeler olduğunda paylaşıyor olacağız.

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.