İksir Güzellik: Sağlık ve Kişisel Bakım Ürünleri Online Satış Sitesi

Sağlık ve Kişisel Bakım Ürünleri Online Satış Sitesi
Sağlık ve Kişisel Bakım Ürünleri Online Satış Sitesi
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

2011 yılında kurulan İksir Güzellik, site ziyaretçilerine anne-bebek ürünleri, kişisel bakım, medikal, gıda takviyeleri ve cinsel sağlık üzerine birçok marka ve ürün alternatifi sunarak kısa sürede pazardaki yerini almıştır. Online alışverişin çok daha hızlı ve ekonomik yapılabileceğini ispat etme amacına uygun hizmet eden İksir Güzellik online alışveriş sitesi bakımlı olmayı bir lüks olmaktan çıkararak, site ziyaretçilerinin isteklerine cevap vermeyi hedeflemektedir Ayrıca uygun fiyat politikasıyla, müşterilerine hem ekonomik hem de zaman anlamında kolaylıklar sağlayarak, diledikleri ürün ve markayı bir tık kolaylığında satın alma imkânı sunuyor.

En Kişisel Bakım Ürünleri İksir Güzellik’te

Dünyaca ünlü 100’den fazla kişisel bakım ve güzellik markalarını çatısı altında barındıran İksir Güzellik; Roche, Vichy, Nature’s gibi kişisel bakım ürünlerini piyasa fiyatından çok daha uygun fiyatlarla sunduğunu kanıtlamıştır. Ayrıca gerçekleştirdiği kampanya ve promosyonlarla da müşterilerine fırsatlar sunmaktadır. Dermokozmetik ürünleri adına geniş bir ürün yelpazesine sahip olan İksir Güzellik online alışveriş sitesinde saç bakım, cilt bakım, vücut bakım, ağız ve diş sağlığı, el ayak bakımı, güneş bakım ürünleri ve kadın sağlığına dair aranan pek çok ürünü müşterilerine sunuyor.

İksir Güzellik ile Online Alışveriş Avantajları

İksir Güzellik online alışveriş sitesinden alınan ürünlerin ödemesini kapıda nakit ödeme olarak gerçekleştirebileceği gibi, site üzerinden online ödeme yapılarak taksitlendirilebiliyor. Satın alınan her ürün %100 orijinal garantili olmakla beraber ambalajı açılmamış ve kullanılmamış ürünlerin sorunsuz bir şekilde iade edilmesi de mümkündür. İksir Güzellik, müşterilerine ücretsiz kargo teslimatı sunarak, satın alınan ürün de müşteriye en kısa sürede teslim etmeyi hedefliyor.

Neden İksirGuzellik.com?

  • İksir Güzellik, müşterilerine siteye üye olmadan alışveriş imkânı sunuyor.
  • Müşterilerine, piyasada bulamadığınız kişisel bakım ve anne-bebek ürünlerini çok daha uygun fiyatlarla sahip olma imkânı sunuyor.
  • Online ödeme sisteminde kredi kartı bilgileri sistemde hiçbir şekilde saklanmamaktadır.
  • Ürün teslimat süreleri genellikle 24 saat içerisinde gerçekleşmektedir.
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.