İki Yaka Bir İsmail’ e Marka Tescili

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Çok yakında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan İki Yaka Bir İsmail projesinin yaratıcısı Adam Film marka tescil işlemleri için çalışmalara başladı.

Acar Patent’ in marka tescilbaşvuru işlemlerini gerçekleştirdiği  “İki Yaka Bir İsmail” ismi markalaşma yolunda büyük bir adım atmış oldu.

Yönetmenliğini Kemal Uzun’un yaptığı dizinin başrolünü ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Erdal Özyağcılar üstleniyor. Rana Cabbar, Meltem Gülenç, İbrahim Kendirci, Eylem Yıldız ve diğer Türk-Yunan oyuncu kadrosuyla da “İki Yaka Bir İsmail” adından çok söz ettireceğe benziyor.

Ayvalık ve Yunanistan’ın Midilli Adası’nda gerçekleştirilen dizide Balıkçı İsmail’in iki aşk arasında nasıl mekik dokuduğu ve karşılaştığı zorluklar anlatılıyor.

,Acar Patent marka vekili Rüştü GÜMÜŞ, daha evvel “Balkan Düğünü”, “Elveda Rumeli” ve “Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm”  dizi ve sinema filmlerinin isim hakkını da marka tescil yoluyla koruyarak, markalaşma konusundaki hassasiyetlerini gösteren Adam Film’e teşekkür ederken, bu filmin Türk- Yunan ilişkileri açısından dostluk köprüsü görevi göreceğini de belirtti.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.