İdeal erkek nasıl olmalı?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dört dörtlük olmasa da sizi ömür boyu mutlu edecek erkek tipini bilin ve geleceğe bu erkeklerle bakın.

Hepimizin aklında evleneceğimiz ve mutlu bir yuva sahibi olmak istediğimiz erkek tipi vardır. Aşk konusunda bazen işler yolunda gitmese de yine de biz umudumuzu kaybetmeden o “beyaz atlı prensi” arar dururuz. Sizin için ideal erkeği bulduk. Dört dörtlük olmasa da sizi ömür boyu mutlu edecek erkek tipini bilin ve geleceğe bu erkeklerle bakın. 

  • Eğer sevgiliniz sır saklayabiliyorsa onunla gelecek hakkında plan yapabilirsiniz. Çünkü sır saklayan ve açıklarınızı hatalarınızı başka arkadaşlarına taşımayan bir erkek hayat boyu size arka çıkacak ve yanınızda olacaktır. Herhangi bir kavgayı başka kimseye söylemeden fikir almadan kendi içinde halledebiliyorsa o erkek siz istemediğiniz sürece sizin elinizi bırakmaz.

 

  • Eğer işlerinizde size yardım ediyorsa o erkekle gerçekten evlenmeyi düşünebilirsiniz. Gerek iş hayatınızda yoğun olduğunuz zaman size yardım etsin gerek ev işlerinde size yardım etsin gerekse herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç duyduğunuz zaman yanınızda olsun. Unutmayın bu tip erkekler bebek sahibi olduğunuz zaman da tüm işleri size yıkmayacaktır. Hayat müşterek olduğu için sizi anlayacak ve size yardım etmekten zevk duyacaktır.

 

  • Cinsellik konusunda size yol gösteren bir erkek en önemli şeyde sizi düşünüyor demektir. Günümüzdeki bir çok erkek konu cinsellik olunca önce kendini düşünür. Eğer sevgiliniz bunu yapmıyor ve sizinde o andan zevk almanızı sağlıyorsa, o erkeği asla kaçırmamalısınız.
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.