İç Çamaşırlarının Dili Olsa!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Araştırmalara göre iç çamaşırı renkleri kadınların kişiliklerini ve seks hayatına bakış açılarını ifade ediyormuş. Renk ve model çeşitleriyle iç dünyamızı yansıtan çamaşırlardan sizin en çok tercih ettikleriniz hangileri?

İç çamaşırları madem ki kişiliklerimizi yansıtıyorlar ozaman bu çamaşırların renk analinizi sizlere aktaralım dedik. Araştırmalara göre kadınların en çok tercih ettiği çamaşır rengi; ten rengi. Rahat ve doğal bir hava yaratan ten rengi iç çamaşırları sıradan olmaktan çok ‘saklayacak bir şeyim yok’ imajı çizerek çok tercih edilen renkler arasında oluyor. Birçok kıyafetle uyumlu olan bu modeller sanıldığı gibi seksilikten uzak da değil siyah bir tül ile buluştuğunda oldukça davetkar görünen ten rengi çamaşırlar, iç çamaşırı dünyasına uzun bir süre daha üst sıralarda yer alacağa benziyor.

Pembe iç çamaşırları

Pembe iç çamaşırları genç kızların sıklıkla birinci tercihi olurken aslında şirinlik belirtisinden daha çok dantellerle buluştuğunda kışkırtıcı görünebiliyor. Fuşya ve pudra renklerinin sıklıkla tercih edildiği bu çamaşır modelleri nazik ve romantik kişiliklerin öncelikli tercihi. Ama bu modellerin şekere benzetilmesinden pek de masum olduklarını sanmayın her kadının hayalinde ‘candy shop’ geceleri vardır.

Beyaz iç çamaşırı

Beyaz iç çamaşırı uzun yıllardır masumiyetin simgesi olarak görülüyor. Ama artık devir değişti araştırmalara göre beyaz iç çamaşırları yönlendirilmeye ve çılgın tekliflere açık kişiliklerin habercisi. Kartlarını açık oynayan kadınların tercihi beyaz çamaşırlar dürüstlüğün simgesi olmaktan ve dantelle muteşem uyumundan vazgeçemiyor. Beyaz iç çamaşırının en çok kullanıldığı modeller babydoll olarak belirtiliyor.

Siyah iç çamaşırları

Siyah iç çamaşırları ise karizmatikliğin ve asaletin temsilcisi olarak biliniyor. Seksi, kendine güvenen ve iddialı kadınların seçimi siyah çamaşırlar erkeklerin karşı koyamadığı çamaşır tonlarından biri. Tül ve jartiyerle mükemmel bir uyum sağlayan bu çamaşırların en çok tanga modelleri tercih ediliyor.

Mavi iç çamaşırı

Mavi iç çamaşırının ne anlama geldiğiniz hiç düşünmüş müydünüz? Enerji ve uyumun temsilcisi mavi hiç sandığınız gibi huzur dolu gecelerin habercisi değil, aksine mavi çamaşırlar her türlü yeniliğe açık karakterleri simgeliyor. Mavinin tonlarını çamaşırlarda tercih eden kadınlar genelde özel gecelerden sonra ancak sabaha karşı uslanıp uyudukları söyleniyor.

Kırmızı iç çamaşırı

Kırmızı iç çamaşırı. Seksiliğin en büyük temsilcisi kırmızı çamaşırlar ise erkekleri çıldırtmaya yeterken kadınları da günün her anında çok özel hissettiriyor. Tutkulu ve asi kadınların rengi kırmızı, ateş dolu gecelerin habercisi. Arzularının peşini bırakmayan kadınların tercihi olarak bilinen kırmızı iç çamaşırlarının şeffaf ve tül modelleri sıklıkla tercih ediliyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.