İç çamaşırı seçimine erkek gözüyle bakın

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ünlü ilişki blogger’ı Abraham Lloyd bir erkek gözüyle doğru iç çamaşırı seçiminin nasıl yapılacağını anlatıyor.

Kıvrımlar

Elbette hepimizin vücudu 90-60-90 ölçülerinde değil, fakat kıvrımları belli olan bir kadın vücudunu izlemek bir erkek için büyük zevktir. Parlak ve ten rengi çamaşırlar kullanmayın. Siyah ve beyaz seksi ve zarif bir ruh halini yansıtır.

Doğallık

Vücut tipinize uygun olmayan bir modeli kesinlikle seçmeyin. Sık sık düzeltmek zorunda kaldığınız askılar, ya da kalçanıza küçük gelen bir külot seksi değildir!

Rahatlık

Özellikle iç çamaşırlarınızı ‘onun çıkarmasını’ istiyorsanız kompleks klipslerden, düğme ve fermuarlardan kaçının. Bir anda bütün havayı bozabilirsiniz.

Aksesuarlar

Bir iç çamaşırından daha seksi bir şey varsa o da mücevher ve topuklu ayakkabılarla kombinlenmiş bir iç çamaşırıdır! Kadınsı öğeleri bir arada kullanmak karşı konulamaz bir etki yaratır.

Vücut şekli

Kendinizi tanıyın ve size nelerin yakışacağını bilin. Her vücut güzeldir, Sadece doğru ürünleri seçmek gerekir. Kalın bir beli seksi bir korseyle kapatmak, küçük göğüsleri destekli bir kombinezonla ön plana çıkarmak gibi… Bir erkek heyecanlanmaya zaten hazırdır, gerisi sizin elinizde!

More from the blog

Tesettür abiye ve Mezuniyet elbiseleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Eğitim öğretim yılının son ayına girmekle beraber hem lise hem de üniversite öğrencilerinde mezuniyet hazırlıkları son gaz devam etmektedir. Mezun öğrenciler için oldukça önemli...

Ferace Çeşitleri Hangi Hava Şartlarında Giyilebilir?

Giyim konusunda ve bu alanda en çok ön plana çıkan giysi modelleri arasında ferace ürünlerini söylemek mümkündür. Zira bu dış giyim modelleri bir yıl...

Soğuk Rüzgarların Ötesinde Bir Tarz Yaratmak: Yeni Nesil Erkek Mont Modelleri

Popüler markaları değerlendirebilir, her zaman için bu alanda adını duyurmuş olan erkek mont modelleri arasında yeni sezon ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Kap Modelleri Modanoiva’da

Kış soğuklarında en çok giyilen dış giyim parçalarından olan tesettür kap modelleri bu sezon da farklılık yaratmaktadır.