İç Çamaşırı Modelleri ve Alışveriş İncelemesi

baby-doll
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bir E-Ticaret mağazası için çalışana kadar iç çamaşırına yönelik talebin bu kadar yoğun olduğunu bilmiyordum.Özellikle satılan modellerin Baby-Doll olarak kategorilendirilen seksi gecelik tarzı modeller olması da ayrı bir düşündürücü konu oldu benim için. Düşündürücü dedim fakat gelen cinsel içerikli ürün talebini dikkate alırsak eğer, tabi ki o kadar da şaşırtıcı olmasa gerek.

Aslında internetten iç çamaşırı almanın bir çok mantıklı nedeni var.Bunları açarsak eğer; Öncelikle insanlarımızın çekinmeden bir mağazaya gidip fanteziye yönelik iç çamaşırı modellerini alması biraz zor olsa gerek.İstanbul’da yaşayanlar için bu fazla bir sorun teşkil etmese de büyük şehirler haricinde yaşayan vatandaşlarımız için daha büyük bir sorun olduğu da bir gerçek. Şimdi bunu nereden çıkarıyorsun diye sorabilirsiniz. Hemen açıklayayım müsaade ederseniz.

İnternet üzerinden sattığım her 10 iç çamaşırından 8 tanesi İstanbul dışına gitmektedir ve satın alınan şehirler K.Maraş’dan Artvin’e kadar çeşitlilik göstermekte.Tabi ki İstanbul ve büyük şehirler haricinde ki illerimizden bu kadar yoğun talep gelmesinin sebebi büyük mağazaların ve alışveriş alternatiflerinin sözü geçen büyük şehirler kadar olmayışıdır.Yoksa Eminönü’nde 30 TL’ye satılan bir ayakkabı internetten 80 TL.’ye Konya’ya satılamaz.

Aslında bu sebeple ben yurt dışından getireceğim veya toptancılardan alacağım ürünlerde hep bu bilgiye göre hareket ediyorum.Yani öncelikle İstanbul dışına nasıl gönderirimin hesabını yapıyorum.

İç çamaşırına olan ilgi gerçekten çok fazla.Bu konuda daha dün görüştüğüm toptancılarda benimle aynı fikirdeler.Ayrıca network marketing sistemi ile çalışan firmalar da kozmetikten daha çok iç çamaşırına önem vermeye başladı.

Yazımızı fazla uzatmadan çok satan modellerden örneklere geçerek görsel olarak güzelleştirelim :)

İç Çamaşırı Modelleri

 

Baby Doll

 

Babydoll

 

İç Çamaşırı Modelleri

 

İç Çamaşırı Modelleri

 

Babydoll

 

İç Çamaşırı Modelleri

 

Babydoll
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.