Huzurun Simgesi So CHIC “Serenity” Koleksiyonu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

So CHIC, 2011-12 Kış sezonunda, “Serenity” koleksiyonu mavinin tüm renklerinden oluşan tasarımlarıyla büyülüyor…

Huzur, sakinlik, derin his ve sessizliğin tanımı “mavi”…  Zekâsı ve çekiciliğiyle etkileyen So CHIC kadını, şimdi de “Serenity” koleksiyonundaki her biri Brezilya akiğinden oluşan aksesuarlar ile içindeki pozitif enerjiyi dışarıya yansıtıyor.

Kış… Güneşin yakıcı parlaklığını serin rüzgârlara bıraktığı, doğanın yeni bir döneme enerji toplamak için içine kapandığı, yeni bir başlangıca hazırlıktır. Göçmen kuşların kanat sesleri altında ağaçların sıcacık renklere büründüğü, şiirlerin dünyasında hayallere dalınan,  huzurun ruhunuza dolduğu mevsim…

Kışın tüm güzelliklerini yaşarken, huzur arayışınıza masmavi taşları ve modern tasarımlı So CHIC “Serenity” koleksiyonuyla zenginlik geliyor…
So CHIC “Serenity” Koleksiyonu Mavinin Tüm Tonlarıyla Romantizmi Yaşatıyor…

Mavinin tüm tonlarının vurgulandığı Serenity koleksiyonunda yer alan kolye, küpe ve bileklikler zarafeti yansıtıyor. Turkuvaz ve açık mavi tasarımlar iş kıyafetlerinize göz alıcı bir şıklık kazandırıyor.

Moda trendlerini yakından takip eden So CHIC,  mavi ve büyük boyutlu taşlardan esinlenerek oluşturduğu “Serenity” koleksiyonuyla kışa damgasını vuruyor.
Gösterişli yüzüklerden, doğal taşlı kolyelere, bilekliklerden küpelere farklı kombinlerle tarzını yansıtan markanın “Serenity” koleksiyonu romantizm dolu motiflerden oluşuyor.

Her zevke uygun, farklı seçenekler sunan So CHIC, özgün tasarımlarıyla tüm So CHIC mağazalarında…

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.