Hollywood’un ünlüleri nasıl kilo veriyor

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yaz ayları yaklaşırken siz de birkaç ufak noktaya dikkat ederek Hollywood ünlüleri gibi fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

Bahar aylarının kapımızı çalmaya başladığı şu günlerde, kışın karamsar havasında psikolojimizi düzeltmek için yediğimiz şekerli ve unlu gıdaları bir yana bırakmanın vakti geldi. Göz açıp kapayıncaya kadar yazın kapımızı çalacağını unutmamak ve yavaş yavaş vücudumuzu bir şekle sokmak gerekiyor. Artık fazlalıklardan kurtulmak gerektiğini, Hollywood yıldızlarına bakıp anlamak mümkün. Yıldızlar birer birer fazlalıklarından kurtulup fit halleriyle dergilere pozlar veriyor. In Touch dergisi, son birkaç ayda fazla kilolarını verip eski hallerinden daha güzel bir şekilde fotoğraflanan yıldızları sayfalarına taşıdı.

Şekerden uzak durun

Hollywood yıldızlarının spor hocası Gunnar Peterson dergiye şu açıklamayı yaptı: “İlk olarak kilo vermeye odaklanın. Hiç kimse kilolu yaşamaya mecbur değildir. Her gün 20 dakikalık bir yürüyüşle bile kilo vermeniz mümkün. Merdiven çıkın ve gideceğiniz yerlere olabildiğince yürüyerek gidin. Alkolden, şekerli ve gazlı içeceklerden uzak durun. Akşam 19.00’dan sonra yemek yemeyin. Sabah sağlıklı bir kahvaltı edin. Şekerli ürünlerden ve ekmekten uzak durun.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.