Hollywood Yıldızlarının Tercih Ettiği Sonbahar Saç Modelleri

tarafından
525
Hollywood Yıldızlarının Tercih Ettiği Sonbahar Saç Modelleri
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Evet, bugün güne biraz daha hareketli ve ilgi çekici bir konu ile başlayalım istedik. Hollywood yıldızlarının saç modelleri internet üzerinde en çok merak edilen ve araştırılan konulardan birisi olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Her geçen gün büyüyen ve gelişen bu sektör içerisinde yepyeni seçenekleri inceleme altına alabilmemiz olası bir durum.

Dünyaca ünlü kadınlar, sezon başlangıçlarında giydikleri ile ve saçlarına uyguladıkları yeni stiller ile çok ciddi anlamda fark yaratmayı başarıyor. Nitekim sonbahar saç trendleri ile alakalı olarak süreç hala şekillenme aşamasında. Ünlü kadınların bu anlamda attıkları somut adımlara baktığımız zaman ise ciddi anlamda farklılık yaratan bir süreç söz konusu demek yanlış olmaz. Bugün sizlere bunu bildireceğiz.

Sonbahar Saç Trendi Neleri İçeriyor?

Cara Delevingne ile birlikte kısa saç trend haline geldi. Parlak sarı tonlar saç rengi olarak göz alıcılık açısından en çok ön plana çıkan detaylardan birisi olarak dikkat çekiyor. Bununla birlikte gölgeli ve dalgalı saçlar, yine ünlü kadınların en çok tercih ettikleri saç modeli seçeneklerinden birisi olarak kendisini net şekilde gösteriyor diyebiliriz sanırım.

Bunun dışında dağınık saçların da biraz ön planda olduğu bu sene modası içerisinde dikkat çeken bir diğer detay extreme renk tercihleri. Rihanna, bu akımın öncülerinden birisi olarak dikkat çekiyor demek yanlış olmaz sanırım. Genel itibari ile nokta atışı.

Ünlü genç kızların bu anlamda tercih etmiş oldukları en yeni modelleri sizlere sunmak istiyoruz.

Hollywood Yıldızlarının Sonbahar Saç Stilleri

Çok fazla ünlü isimden bahsedebiliriz ancak genel itibari ile dünya genelinde popüler hale gelmiş ve moda ikonu olarak karşımıza çıkan birkaç isim hakkında bilgiler sunmak istiyoruz.

1# Sophie Turner

Sarı saçları ile kendine has bir stil yakalamış olan ve fark yaratan Turner, açık saçları ile her zaman en önemli isimlerden birisi olmuş ve saç rengi trendinin de belirleyicileri arasına girmiştir.

2# Bella Hadid

Tam bir moda ikonu olan ve birçok kadın ile bu kulvarda başı çeken Bella Hadid, güzelliği ile olduğu kadar kendine has saç stili ile her zaman olduğu gibi bu sezonun da en çok ön planda olan isimlerinden birisi olacak.

3# Karlie Kloss

Farklılık, yenilik ve kişiye özel tarz dediğimiz zaman en çok planda yer alan isimlerden birisi olan Karlie Kloss, ciddi anlamda fark yaratan stili ile kadınlar için adeta bir moda ikonu haline büründü diyebiliriz.

4# Gigi Hadid

Bella Hadid’den sonra kardeşi Gigi Hadid’de yine saç stilleri açısından en çok ön planda tutulan isimlerden birisi olarak dikkatleri çektiği gibi kendine has tarzı ile fark yaratıyor.

5# Kristen Stewart

Alacarakanlık serisi ile dünya sinema gündemine düşen isimlerden birisi olan Kristen Stewart, aykırı tarzını zaman içerisinde saçlarına da taşıyan isimlerden birisi olarak ön planda yer alıyor.