Hızlı yağ yakmak için 9 adım

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hızlı yağ yakmak bazıları için çok kolayken bazı insanlar için oldukça sorunlu bir durumdur.

Hayalini kurduğunuz bir vücuda kavuşmak isteyenler için, metabolizma ve yağ yakımını hızlandıracak bu 9 yöntemi mutlaka uygulamalısınız!

1- Her şeye koşarak başlayın!

Hızlı yağ yakmak için ağırlık ve kardiyo egzersizleri ile size uygun bir diyeti birleştirmeniz lazım. Daha fazla yağ yakmak için ise kardiyovasküler sistemini daha fazla çalıştırman şart. Kardiyo egzersizlerinin ilk 20 dakikasında vücut karbonhidratları yakarken, bu süreden sonra yağ deposunu kullanmaya başlıyor. Ağırlık antrenmanları ile kardiyo birleşince yağ yakımı daha da hızlanıyor. Kardiyo tek başına tek bir kas grubunu çalıştırırken, ağırlık çalışmaları sayesinde bu kas gruplarını çoğaltmak mümkün.

Koşu sayesinde metabolizmanı da hızlandırman mümkün. Koşulara ağırlık verirsen, hem koşu sırasında hem de koşulardan sonra yağ yakman devam edecektir.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz:  14 Günlük Sıfır Göbek Diyeti

Haberimizde ilerlemek için aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

More from the blog

XL-S Ürünleri ve Taylan Kümeli’nin Programı ile Bir Dönüşüm Hikayesi

                                              Kendisini ve...

Diyet Nedir? Diyetin Faydaları Nelerdir? En Hızlı Zayıflatan Diyetler

Obezite, çağımızın en bulaşıcı hastalıklarından birisi ve tek çözümü şüphesiz ki diyet. Siz değerli okuyucularımıza diyet ile alakalı olarak en kapsamlı bilgileri sunmak istiyoruz.

Protein Diyeti Nedir? Protein Diyeti ile Hızlı ve Sağlıklı Zayıflama

Ülkemizde ki kadınların da son dönemde sıklık ile kullandıkları protein diyeti ile 3 günde 3 kilo vermek mümkün hale geliyor. Ülkemizde özellikle obezite oranları...

Soğan Kürü Nedir? Faydaları Nelerdir? Soğan Kürü ile Zayıflama

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun her fırsatta üzerinde durduğu seçeneklerden birisi olan soğan kürü hakkında bilgiler sunacağız. Bildiğimiz gibi vücudumuzun ihtiyaç duyduğu birçok farklı vitamin...