Hızlı ve pratik makyaj önerileri

makyaj-pratik-guzellik
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hızlı ve pratik yüz makyajı kadınların öğrenmek istediği birşey. Kadınlar için hızlı makyaj yapmanın püf noktalarını inceliyoruz.

Hızlı ve pratik bir makyaj mümkün değil diyen kadınlar bizi duysun, kadın ve moda sitesi elmaelma tüm püf noktaları masaya yatırıyor efendim.

Nasıl mı? Hangi ürünlerle mi? Mükemmel bakışlar ve şehvetli dudakları elde etmek 1 dakikalık bir iş aslında.

Hızlı ve pratik makyaj önerileri

Makyaja uzun zaman ayıran kadınlar için muhteşem bir haberimiz var. Hızlı ve pratik makyajla yine büyüleyecek ve yine göze çarpan siz olacaksınız.

Erkekler o kadar tefarruatı sevmiyor aslında. Seksi, sempatik ve dünya tatlısı olmak çok basit.

Renkleri karıştırın

Nötr dudak parlatıcınızdan mı sıkıldınız? Çözümü çok basit. Süper trend olan vamp renkleri kullanmaya ne dersiniz? Pembenin en belirgin halini öneriyoruz. Peki o belirgin pembeye biraz siyah katarsak ne çıkar ortaya?

Ünlülerin makyaj tasarımcıları, kadınların yeniliklere ve pratikliğe açık olmasından yana.

Belirgin gölgeler

Modern ve şehirli kadının makyajı nasıl olmalı? Fırçanızı yüzünüzde doğru gezdirdiğinize emin misiniz?

Peki ya o seksi kılan gölgeleri konuşturuyor musunuz makyajınızda? Dramatik bir görüntü için göz makyajınızda belirgin gölgeler şart.

Dudakları besleyin

Kadınlar dudaklarımıza bakmamız şart. Şeffaf dudak kremlerini uygulayarak, dudaklarınızın parlak ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Seksi bakışlar için

Eyelinerınızla biraz oynayın. Kapak kızlarının göz makyajına özenen kadınlardansanız, seksi bakışların sırrının göz kalemlerinde olduğunu biliyorsunuz demek.

Eyelinerınızı daha değişik formlarda kullanmayı bir deneyin.

Ruj rengi seçimi

Gülümsemenizi alımlı kılan bir ruj rengi seçmenizi istiyoruz. Öyle bir renk olmalı ki bu, güldüğünüzde doğal ve sempatik göstermeli sizi.

Biz, kendimize en uygun olanı seçtik bile. Sıra sizde!

Bronzlaştırıcı sprey

Bronzluğu sevenler ve bronzluğu kendine yakıştıranlar için harika bir kurtarıcı var sırada. Likit ve kullanımı kola olan bu spraylerden birer tane edinin.

Pembe yanaklar

Yanaklarınız da dudaklarınız gibi parlasın. Size en iyi giden rengi zaten biliyorsunuz, elmacık kemiklerinize de dudaklarınıza aynı tonlardaki ürünleri uygulayın.

Bütünlük yaratmak karmaşık görünmemeniz için iyi!

Metalik göz kalemleri

Bronzluğu gözlerinde hissettirmek isteyenler var mı? Metalik renklerin baş kaldıran havasını gözlerinizde yaşatmanız önerimiz.

Kirpik kıvırma aleti

Sabahları makyaj yapmaya zaman ayıramasanız bile, kirpiklerinizi biraz belirgin hale getirmeniz daha iyi görünmenize yeter. Bunun için kirpiklerinizi kıvrımlı forma sokmak için bunu kullanıın.

Rimel kullanın

Ve kirpikler… Dedik ya onları forma sokmamız, belirginleştirmemiz bakışlarımızı etkiler ve bizi daha iyi gösterir diye.

Naturel bir form veren ve kirpiklerinizi daha güçlü gösteren rimelleri kullanın.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.