Hızlı ve kolay güzelleşmenin 5 sırrı

Hızlı ve kolay güzelleşmenin sırları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bir kadının makyaj çantasında olması gereken 5 malzeme ile kısa sürede göz alıcı olabilir ve cildiniz muhteşem saçlarınızla birleşebilir. Güzellik oyunlarınaysa hiç kanmayın, makyaj malzemelerinizi doğru kullanmayı bilin ve kısa sürede yepyeni bir görünüme kavuşun.

Şimdi makyaj çantanızı alıp tüm malzemelerinizi gözden geçirme zamanı. Hızlı dokunuşlarla kendinizi yenilemeye hazır olun!

Aydınlatıcı alın!

Göz altlarınıza kullandığınız aydınlatıcınız çok önemli. Size uygun tonu seçmeye ve doğru uygulamaya dikkat etmeli.

Uykusuz kalınan günlerin kurtarıcı ürünü olan göz altı aydınlatıcıları sizi daha dinç gösterir. Yüzünüzde kamufle etmek istediğiniz bölgelere kullanabileceğiniz bu ürünü sürerken kullandığınız miktara ve çizgi oluşmamasına özen gösterin.

Gözlerinizle oynayın!

Sadece gözlerinize odaklanmak istiyorsanız, gözlerinizi kapayın ve büyük bir değişiklik yapın. Gölge efekti veren fırçaları kullanarak keskin bitişler ve çarpıcı gölgeler ortaya çıkarın.

Açık parlak renklerle koyu tonları karıştırarak teninize ve göz yapınıza giden en iyi renkleri kullanın. Belirgin çizgilerin, mat veya parlak vurguların baş rolde olmasına izin verin.

Likit ürünler deneyin!

Geçmişten de ilham almanın trend olduğu bir dönem. Likit ürünleri kullanmak bazen pürüzler yaratsa da doğru hamlelerle işinizi her zaman kolaylaştırır. Bakışlarınızın daha değerli olması, daha da göze çarpmak için likit eyeliner sizin tercihiniz olmalı.
Ürünü uygulamaksa oldukça basit. Önce göz kaleminizle normal kalınlıkta bir çizgi çekip, üzerinden bu likit ürünle geçin.

 

Vurguyu büyütün!

Gözler kalbin aynası ya, siz de gözlerinizin ne kadar özel olduğunu herkese bir kez daha hatırlatın. Bunun içinse gözlerinizin koruyucusu; kirpiklerinizi belirginleştirmek yeterli. Neden mi? Kirpiklerinizdeki kıvrımlar sizi dinamik ve çoğu zaman çekici gözterecek önemli vurgular. Kirpiklerinizi daha uzun ve daha hacimli gösteren maskaraları tercih edin.

Fondöten kullanın!

Cildinizi tamamen kapatmak yerine, cildinizin nefes almasına izin veren kamuflajları bulun. Dermatolojik ürünleri seçmeye özen gösterin. Fondöteninizi ince bir tabaka olarak sürün.

 

Kaynak: elmaelma

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.