Hızlı Göbek Eritme Diyeti Kadınlara Mucize Sunuyor!

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Kavurucu sıcaklar yaklaşıyor. Plaj sezonu çoktan açıldı. Ancak hala göbeğinizde bir fazlalık olduğunu düşünüyor ve bu şekilde asla plajlara çıkamayacağınızı düşünüyorsanız, yazımızı okumaya devam edin! Çünkü kadınlar üzerinden mucize yaratan göbek eritme diyetlerini paylaşacağım. Söz konusu hızlı göbek eritme diyeti kadınlara daha çekici bir görünüm elde etmelerini kısa bir süre içerisinde sağlıyor.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz:  Ebru Şallı’nın göbek eritme diyeti

Amerikan hızlı göbek eritme diyeti kadınsı bir vücut sağlıyor

Öncelikle bu diyetin ruhunda, egzersizde var. Bildiğiniz gibi sadece yediklerinize dikkat ederek veya göbek bölgenizdeki yağları yakacağını düşündüğünüz karışımlar yaparak, göbeğinizde çekici bir görünüm elde edemezsiniz. Bunun için öncelikle yapmanız gereken şey, yediklerinize dikkat etmekle beraber göbek bölgesindeki yağları yakmaya yarayacak egzersiz hareketleri yapmaktır. Hızlı göbek eritme diyeti ve egzersizler beraber yürütülürse, kısa sürede çekici bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Hızlı Göbek Eritme Diyeti

Amerikan diyeti…

Amerikan göbek eritme diyetini uygulamak için öncelikle sabah erkenden kalkmak durumundayız. Vücudun en iyi çalıştığı vakit, sabahtır. Bu nedenle sabahtan erkek kalkarak, kabuklu yeşil elma yiyoruz. 15 dakika bekledikten sonra egzersiz yapmaya başlayabilirsiniz. Öğlen yemeğinden önce 2 dilim taze dil peynirini ara öğün olarak tüketebilirsiniz. Öğlen ise, ızgara tavuk, roka ve taze soğandan oluşan salata tercih edebilirsiniz. Öğleden sonra iki ara öğününüz var. Birincisinde yulaflı bisküvi tercih edebilirsiniz. İkinci ara öğünde ise, yeşil bir elma yiyebilirsiniz. Akşam yemeğinde fasulye, mevsim salatası ve bir dilim ekmekle günü tamamlamanız gerekir. Gece yatmadan önce seviyorsanız tarçınlı ılık süt içmenizde de fayda vardır.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz:  14 Günlük Sıfır Göbek Diyeti

Hızlı Göbek Eritme Diyeti

15 günde hızlı göbek eritme diyeti nedir?

İşin uzmanları, işin nasıl yapılacağını bilen kişiler. Aşağıda vereceğimiz hızlı göbek eritme diyeti kadınların göbek bölgelerini daha çekici kılmalarını sadece 15 gün içerisinde sağlayacak. Ancak yukarıda dediğimiz gibi burada da söylüyoruz. Kesinlikle diyetle beraber egzersiz hareketleri yapmanız gerekir. Göbek egzersiz hareketleriyle gerilir ve sıkı bir hale gelir.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz:  Göbek eriten ve bölgesel yağlanmayı azaltan diyet

Diyet listesi…

hizli-gobek-eritme-diyeti-4Diyetin birinci gününde alışmanız zor olacak. Ama sabırla uygulayabilirseniz, sıkı bir göbeğe sahip olabilirsiniz. Birinci gün sabah kahvaltısında şekersiz kahve içeceksiniz. Öğlen 2 yumurta, akşam ise 1 adet steak ve salata yeme şansınız var. diyetin ikinci gününde sabah kahveyi şekersiz şekilde yudumlamaya devam ediyoruz. Yanına da sadece sandviç ekliyoruz. Öğlen ise, 1 steak, salata ve bir bardak meyve suyu, akşama ise et yemeği yiyebilirsiniz.

Diyetin üçüncü gününe geldiyseniz, kararlı bir tavır sergiliyorsunuz. Sabah kahvenizi yudumlamaya ve sandviçi yemeğe devam edin. Öğlen ise steak, salata ve bir bardak meyve suyuna devam edin. Akşam da yine et yiyebilirsiniz. Dördüncü günde aynı şekilde devam edeceksiniz. Beşinci gün sadece öğlen yemeğinde balık buğulama ve domates yiyeceksiniz. Sabah ve akşam ise diğer günlerle aynı. Altıncı gün her zamanki gibi sabah kahvesini yudumlamaya ve sandviç yemeye devam edin. Öğlen ise tavuk ızgara var. Akşam, 2 adet yumurta yiyeceksiniz. Yedinci günde aynı şekilde devam edeceksiniz. Birinci haftayı başarılı şekilde tamamladıysanız, ikinci haftada da aynı düzeni korumaya devam edin. Değişimi sizde fark edeceksiniz.

More from the blog

Detoks Çorbası ile Vücudunu Toksinlerden Arındır

Detoks çorbası, vücudunu arındırarak çok daha sağlıklı bir yaşama adım atmanı sağlar. Cildinin pürüzsüzlüğü için nasıl ki sürekli temizlik ve bakım yapıyorsan, detoks çorbaları...

En Leziz Detoks Çorbası Tarifleri İle Hafiflemeye Hazır Mısın?

Vücudundaki toksinlerden arınmanın çok kolay bir yolu mevcut: Detoks çorbası. Damak tadına göre, sevdiğin sebzelerden seçtiğin detoks çorbaları ile ödemden kurtulabilir ve zinde bir...

Diyet Nedir? Diyetin Faydaları Nelerdir? En Hızlı Zayıflatan Diyetler

Obezite, çağımızın en bulaşıcı hastalıklarından birisi ve tek çözümü şüphesiz ki diyet. Siz değerli okuyucularımıza diyet ile alakalı olarak en kapsamlı bilgileri sunmak istiyoruz.

Protein Diyeti Nedir? Protein Diyeti ile Hızlı ve Sağlıklı Zayıflama

Ülkemizde ki kadınların da son dönemde sıklık ile kullandıkları protein diyeti ile 3 günde 3 kilo vermek mümkün hale geliyor. Ülkemizde özellikle obezite oranları...