Her kadına bu 8 elbise gerekiyor

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Gardıropta mutlaka olması gereken elbiseler

İster gösteriş sevin, ister sadeliği… Bir kadının gardırobunda mutlaka bu elbiseler olmalı.

 

Sade ve flörtöz

Belinizi saran neşeli ve sade bir elbise sandığınız kadar ‘seksi’ olmayabilir. Böyle bir modelin her zaman en seksiler arasında yer aldığını unutmayın, yazlık elbise alışverişinde ilk almanız gereken omuzlarınızı böyle geniş, belinizi ince gösteren ve bacaklarınızı açıkta bırakan bir model…

Çiçekler

Yazlık elbise denince çiçeksiz bir kumaş düşünülebilir mi, hem de bu desen modayken?! İnce askılı ve uçuşan kumaşlardan mutlaka çiçek desenli bir elbiseniz olsun.

Yerlere kadar

Maksi elbiseler gerçekten hem gündüz, hem de gece şıklığı için benzersiz… Burada önemli olan boyunun dorğu ayarlanmış olması: Yere değecek, fakat ayaklarınıza dolanmayacak. Gardırobunuzda böyle bir elbise mutlaka olsun. Alışveriş listesinde üçüncü sırada!

Dekolte

Her kadının kendini seksi hissetmeye ihtiyacı vardır. Sizi acil durumlardan kurtaracak V yaka ve cesur dekolteli bir parti elbiseniz mutlaka olmalı. Göğüslerinizi ön plana çıkardığınızda bacaklarınızı pek de açmamalısınız.

Terzi dokunuşu

Tam olarak vücudunuzu saran bir elbise bulabiliyorsanız gerçekten şanslı sayılırsınız. Kate Middleton’ın şık elbiselerinden sonra moda dünyasında bu bir ihtiyaç haline geldi: Herkesin terzi işi bir elbisesi olmalı. Hatlarınızı saran ve tam diz üstünde biten bir elbise… Çok asil ve çok seksi!

Cesur renkler

Sevdiğiniz renklerin size yakışmadığını düşünmeyin. mutlaka en az bir tane canlı renklerde bir elbiseniz olsun. Kesim doğru olduğu sürece her renk hatlarınızı gizleyebilir, sakın çekinmeyin. Hem de yaz neşesi bu renklerle yaşanabilir!

Küçük siyah elbise

Gerçek bir divaya yakışan mini siyah elbise her kadına çok yakışıyor ve kendinizi bir yıldız gibi hissetmenizi sağlıyor. Hem genç, hem de olgun kadınların mutlaka sahip olması gereken bir model… Belki kendinizi daha rahat hissetmek için bir şal kullanabilirsiniz.

Beyazsız olmaz

Siyah olur da beyaz olmaz mı! Peri kızı olmak için mini bir beyaz elbisenizin olması gerekiyor. Özellikle tüllerin moda olduğu bu sezonda kendinizi şımartacak bir beyaz elbiseniz mutlaka olsun.

Kaynak: ElmaElma.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.