Her Dönemin Güzellik Trendleri

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Güzellik trendleri her yıl yeni yeni konulara yoğunlaşarak belirleniyor. Bu senenin güzellik trendi kalın kaşlar, bordo rujlar ve parlak göz farlarından ibaret. Her dönem güzel gözükmek ve makyaj modası geçmeyen tarzlara yönelmek istiyorsanız bu haberimizi mutlaka okuyun.

Yüzün görünümünü tamamen değiştiren kaşlar bu sene de kalın kullanılacak. Geçen yıl başlayan kalın kaş modası bu sene de aynen devam edecek. Güzel kaşlarınız varsa ve bir zamanların modasına yenilip inceltmediyseniz şanslısınız demektir. İnce kaşlarınızı kalınlaştırmak için özel kaş kalemlerinden ve farlardan yararlanabilirsiniz.

Saçları ortadan ayırmak bu yıl da çok moda. Yüzünüz buna uygunsa hiç düşünmeden bu model kullanılabilir. Kuru görünen saçlarınızı bakım maskeleriyle nemlendirebilirisiniz.

Renkli farlar, bu yıl da oldukça popüler. Özellikle denizin mavisi gibi tek bir ton ile tüm göz çevresini çerçeveleyerek makyaj yapılabilir.

Vamp dudaklar trendi bu yıl da artarak devam edecek. Yılın ilk günlerinden itibaren derin kırmızı tonlardaki dudaklar çevremizi sarmaya başladı bile. Koyu kan renginde kırmızılar, beyaz bir ten rengi ve hafif göz makyajıyla bütün ünlülerin yüzündeki imaj olma yolunda.

Saçlarda kakül modası bu yıl kendini gösteriyor. Yüzü çerçevelemek için en doğru seçimlerden biri olan kakül uygulamasını, bu yıl rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kızıl, kahve veya sarı; hangi renk saçınız olursa olsun kakül kestirip kullanabilirsiniz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.