Hayatın güçlü dalgalarını hatırlatan eşsiz mücevherler

Padme Designs - Wave Koleksiyonu
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Padme Designs‘ın Wave koleksiyonunda yer alan mücevherler ilhamını hayatta değiştiremeyeceğimiz şeyleri kabullenmekten alıyor. Wave koleksiyonunda yer alan kolye, küpe, yüzük ve bilezikler hayatın güçlü dalgalarını yansıtan asimetrik çarpıcı formlarıyla tasarımda fark yaratıyor.

Mücevher tasarımcısı İpek Selek Adıgüzel tarafından kurulan Padme Designs‘ın çıkış noktası, tüm tasarımların birer ‘daily reminder‘, bir başka deyişle hatırlatıcı tasarımlar olmasına dayanıyor. Padme Designs‘ın Wave koleksiyonunda yer alan mücevherler ise kullanıcısına hayatta değiştirilmesi mümkün olmayan şeyleri kabullenmeyi hatırlatıyor.

Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan dalgalı üçlü sıralı pave yüzük, waves pembe safir bilezik, dalga çizgi sallantı küpe, dalga çizgi kolye, dalga yuvarlak inci zincir kolye, dalga çizgi kulak üstü küpe ve dalga pırlantalı bilezik, Padme Designs‘ın Wave koleksiyonunda yer alan eserlerden bazıları.

Padme Designs Wave Koleksiyonu-yüzük
Padme Designs Wave Koleksiyonu-yüzük

“Hayatı olduğu gibi kabullenmek“

Wave koleksiyonunda yer alan mücevherlerle ilgili olarak İpek Selek Adıgüzel şu bilgileri veriyor: “Hayatta kontrolümüz dışında olan şeyler var. Ne kadar değiştirmek için uğraşsak da sonunda mağlup oluruz. Ancak böyle bir durumda önemli olan yapabileceğimizin en iyisini yaptığımızı hatırlamaktır. Bundan sonraki adım hayal kırıklığı yerine durumu kabullenmektir. Bu gibi durumları ne kadar rahat karşılarsak, o kadar bizim yararımıza olduğunu farkederiz. Ayaklarımızı yerden kesen bir dalga gibi. Doğanın durdurulamaz gücü. Sonunda bizi ileri taşıyan bir değişim. Bu parçaların akıcı ve asimetrik hatları dalgayı temsil ediyor. O dalgayı farketmek için günlük bir hatırlatıcı.“

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.