Hayatın güçlü dalgalarını hatırlatan eşsiz mücevherler

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Padme Designs‘ın Wave koleksiyonunda yer alan mücevherler ilhamını hayatta değiştiremeyeceğimiz şeyleri kabullenmekten alıyor. Wave koleksiyonunda yer alan kolye, küpe, yüzük ve bilezikler hayatın güçlü dalgalarını yansıtan asimetrik çarpıcı formlarıyla tasarımda fark yaratıyor.

Mücevher tasarımcısı İpek Selek Adıgüzel tarafından kurulan Padme Designs‘ın çıkış noktası, tüm tasarımların birer ‘daily reminder‘, bir başka deyişle hatırlatıcı tasarımlar olmasına dayanıyor. Padme Designs‘ın Wave koleksiyonunda yer alan mücevherler ise kullanıcısına hayatta değiştirilmesi mümkün olmayan şeyleri kabullenmeyi hatırlatıyor.

Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan dalgalı üçlü sıralı pave yüzük, waves pembe safir bilezik, dalga çizgi sallantı küpe, dalga çizgi kolye, dalga yuvarlak inci zincir kolye, dalga çizgi kulak üstü küpe ve dalga pırlantalı bilezik, Padme Designs‘ın Wave koleksiyonunda yer alan eserlerden bazıları.

Padme Designs Wave Koleksiyonu-yüzük
Padme Designs Wave Koleksiyonu-yüzük

“Hayatı olduğu gibi kabullenmek“

Wave koleksiyonunda yer alan mücevherlerle ilgili olarak İpek Selek Adıgüzel şu bilgileri veriyor: “Hayatta kontrolümüz dışında olan şeyler var. Ne kadar değiştirmek için uğraşsak da sonunda mağlup oluruz. Ancak böyle bir durumda önemli olan yapabileceğimizin en iyisini yaptığımızı hatırlamaktır. Bundan sonraki adım hayal kırıklığı yerine durumu kabullenmektir. Bu gibi durumları ne kadar rahat karşılarsak, o kadar bizim yararımıza olduğunu farkederiz. Ayaklarımızı yerden kesen bir dalga gibi. Doğanın durdurulamaz gücü. Sonunda bizi ileri taşıyan bir değişim. Bu parçaların akıcı ve asimetrik hatları dalgayı temsil ediyor. O dalgayı farketmek için günlük bir hatırlatıcı.“

More from the blog

Çocuk odası dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler

Çocukları için yatak odası hazırlamanın heyecanını yaşayan ebeveynlerin, çocuk odası dekorasyonu için bu faktörleri göz önünde bulundurmaları gerekiyor.

2019 Yılı Mutfak Trendleri

Mimar Figen Erdağ Demircan 2019 trendleriyle mutfak yenilemek isteyenler için ipuçları verdi. İşte 2019 Mutfak Trendleri...

Derin ve huzurlu uykunun sırrı hangi renklerde saklı?

Günün yorgunluğunu unutturan derin bir uyku, huzur veren yatak odası dekorasyonu ve keyif dolu sabahlar…

Sevginizi göstermek için en güzel araç altın kolyeler

Altın kolyeler, tarihi eskilere dayansa da asıl değerini son dönemlerde kazanmıştır. Her geçen gün modellerine yenisini ekleyerek sonsuz bir model yelpazesine sahip olmaktadır.