Hayatımıza Giren Yeni Saç Renkleri

Ombre Saç Rengi Stili
Ombre Saç Rengi Stili
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Gün geçmiyor ki hayatımızda yeni bir saç trend terimi türemesin.Alışık olduğumuz balyajlar, röfleler, gölgeler  yerlerini  yeni renklere ve stillere bıraktı.Sıkça duyduğumuz bu terimler de karmaşık gibi görünsede küçük farklarla yeni bir akımın öncüsü oluyor.Peki nedir yeni saç renkleri…

Ombre Saç Rengi Stili

Fransızca’dan türeyen ombre  bu dilde gölge anlamında kullanılır. Amaç  saçın doğallığı bozmadan dipten uçlara doğru konstrat  yaratmaktır.yaklaşık 3-4 yıldır hayatımızda olan ombre saç 2016 yılında da yine trend olmaya devam edeceğe benziyor.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Ombre Saçlar ile Modanın Takipçisi Olun

Sombre Saç Rengi Stili
Sombre Saç Rengi Stili

Sombre Saç Rengi Stili

Pratikte Ombre saç uygulamasının aynısı olup geçişler daha yumuşak ve en çok 3 renk geçişiyle elde edilen bir saç rengi kolajıdır.Eğer;saçlarınız oldukça koyu ise sombre daha uygun bir seçim olacaktır.Zira koyu bir saçta açık renkte uygulanan ombreler kötü bir görünüm verecektir.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Ten Rengine Yakışan Saç rengi seçimi

Dip And Day Saç Rengi Stili
Dip And Day Saç Rengi Stili

Dip And Day Saç Rengi Stili

Saç uçlarını boyamak  boyalı alanları bir daha boyamak manasında olan bu sitil Birçok Hollywood yıldızının tercihi haline gelmiştir.Dip and day stili saç uçlarında pembe,mor,canlı kırmızı  uygulamalarıyla dikkat çekicidir.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Saç rengi kişiliğiniz hakkında bilgi veriyor

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.