Hassas Bölgelere Özel Hassas Bakım

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kadınlar için büyük önem taşıyan genital bölge temizliğinde, hijyenin yanı sıra doğal PH dengesinin korunması da yardımcı ürünlerin seçiminde dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında yer alıyor.

Genel vücut temizliğinde ve günlük bakımda kadınların sıkça kullandığı genital temizlik ürünlerinin kullanımı, yanlış ürün ve uygulamalar nedeniyle vajinal kuruluk ve tahriş başta olmak üzere pek çok hastalığa da sebebiyet verebiliyor. Viaxi Intimate, yeni arzu edilen temizlik ve ferahlık hissini sağlarken, genital bölgenin doğal yapısını korumaya da yardımcı oluyor.

İçeriğindeki laktik asit ile genital bölgede asitik ortamı optimum seviyede muhafaza ederek dış genital bölgenin doğal yapısının korunmasına yardımcı olan doğal formüllü kişisel hijyen mendilleri, taşınması kolay pratik ambalajıyla satışa sunuluyor. Günlük bakım, menstrüasyon dönemi, spor sonrası, yolculuk, jinekolojik muayene, cinsel ilişki öncesi ve/veya sonrasında kullanılan kişisel hijyen mendilleri, doğal bitki ve çiçek özleri içeren özel formülüyle, genital bölge pH dengesinin bozulması, kuruluk, tahriş, mantar ve bir takım enfeksiyonlar başta olmak üzere, kötü koku ve akıntı gibi kadın hastalıklarının önlenmesinde yardımcı bir ürün olarak tercih ediliyor.

Viaxi Intimate Eczane Satış Fiyatı : 9,90 TL

More from the blog

Türk kadını kaş ve kirpik güzelliğine önem veriyor

Türk kadınları makyaj ürünlerinde Avrupalı kadınların ruj tutkusunun aksine, dudaklarını değil gözlerini vurgulayacak uygulamaları tercih ediyor.

İksir Güzellik: Sağlık ve Kişisel Bakım Ürünleri Online Satış Sitesi

İksir Güzellik, dünyaca ünlü 100’den fazla kişisel bakım ve güzellik markasını piyasa fiyatından çok daha uygun fiyatlarla sunuyor.

Ev Kadınları Şimdi de Kalıcı Makyaj Eğitimlerine de El Attı

Ev kadınları için yeni bir istihdam alanı daha doğuyor. Evden çalışarak kendilerine yeni gelir kapıları açan girişimci ev hanımları kazançlarından ve çalışma şekillerinden son derce memnunlar.

Güzellik Koçunuz Netmoda Videolar

En yeni saç ve makyaj önerileri ve uygulaması için danışacağınız en uygun adres Netmoda videolar