Harvey Nichols Home Koleksiyonu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Harvey Nichols HOME’la her markada başka bir hikaye yazmaya devam ediyor..

  • Harvey Nichols, seçkin markaların yer aldığı zamansız ve özgün tasarımların göz doldurduğu yepyeni “Home Koleksiyonu”yla sezonu karşılıyor. Kimi zaman orijinal tasarımların sanatsal çalışmalarla buluştuğu, kimi zamansa minimalist dokunuşların sadeliği gözler önüne serdiği koleksiyonda, dünyaca ünlü markalar ve ürünleri yer alıyor.

    Etnik desenlerin sıcak tonlarla kombinasyonundan doğan, bohem tarzın öncü markalarından olan Missioni’nin zig zag desenli yastıkları, Etro’nun şal desenli örtüleri, markanın çeşitliliğini ortaya çıkartıyor. İtalyan esintisinin doğal kumaşlarla flört ettiği Bluemarine Home’un floral ve melek figürlü baskıların kullanıldığı ipek ve kadife yatak örtüleri, adeta bir tabloyu andırıyor..Uzakdoğu ruhunun yansıdığı mitolojik kahramanlar ve cam sanatının inceliğiyle işlenen objelerle spiritüel akım yeniden yorumlanıyor. Vagabond House’ın servis takımları, kışkırtıcı sofra aksesuarlarıyla Lunares, Haviland’ın yemek takımları, El Infinity’nin gümüş sofra tasarımları, rafine bir şıklık yaratmak isteyenleri adeta cezbediyor.

    Lalique’in el ustalığıyla hayat verdiği cam koleksiyonu, Atlantis’in parıldayan kristal objeleri, Airedelsur’un ahşapla gümüşü buluşturduğu ev aksesuarları, Jorge Moura’nın geometrik formlardaki aydınlatmaları ve Van Roon Living’in dekoratif tasarımları zevkli bir yaşam alanı yaratmak isteyenlerin tercihi oluyor. Hediyelik eşyaların vazgeçilmez markası Fringe Studio’nun egzotik renkli dizaynları ve Lazy Susan’nın modernliğiyle duyulara hitap eden aksesuarları, çarpıcı koleksiyonun en gözde parçaları arasında gösteriliyor.

     

    Kaynak:milliyet.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.