Hangi saç kadını gençleştirir?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bir kadının görünümünü değiştiren en önemli unsurlardan biri de saçları. Ruh haliyle saçlar arasındaki bağ henüz bilimsel olarak kanıtlanmasa da saçlardaki değişiklik kadınların ruh halini ve görünümünü fazlasıyla değiştiriyor.

Saçlarına yaptıkları sihirli dokunuşlarla genç görünen kadınların başında da ünlüler geliyor. Hollywood’un çok ünlü kadınlarının hem genç, hem de güzel görünmesini sağlayan saç modellerini Evoria.com sizin için araştırdı.

İşte Hollywood yıldızlarını genç gösteren o saç modelleri…

Jennifer Aniston saçlarıyla parlıyor…

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston

Saçlarına herkesin imrendiği Altın Küre ve Emmy Ödüllü 42 yaşındaki aktris Jennifer Aniston’ın saç rengi ve kesimi, tarzı ile yüzüne parlaklık ve canlılık veriyor.

Işıl ışıl görünmesini sağlıyor. Ünlü yıldız bu ışıltı sayesinde yaşından genç duruyor ve çevresine muhteşem bir enerji yayıyor.

 

Siyahın gençlik iksirini keşfeden kadın: Demi Moore

 

Demi Moore
Demi Moore

Demi Moore’ın saçlarını nazikçe omuzlarının üstüne bırakan bu tarzı, belli bir stili seven kadınların tercihi. 48 yaşındaki Amerikalı sinema oyuncusuna imzası gibi bütünleşen siyah saçları doğallık verirken, gür ve parlak durmasını sağlıyor.

Viola Davis’in kakülleri

Viola Davis’in kakülleri
Viola Davis’in kakülleri

Saçın kesimi ve katmanları oldukça güçlü ve lider bir kadın havası ile kusursuz görüntüyü yakalayan Altın Küre En İyi Kadın Oyuncu Ödüllü Viola Davis 46 yaşında. Görenlere inandırıcı gelmeyen görüntüsünde de gözlerin üstüne kadar gelen kaküller, gözleri vurgulayarak, yüzün önemli noktası olarak dikkat çekmeyi sağlıyor.

Kaküllü saçta elektriklenmeme en önemli unsur.

Ali Landry, gevşek toplanmış saçlarla gençleşiyor

Ali Landry
Ali Landry

Hala bir genç kızın duru görüntüsüne hakim olan Criminal Minds’ın güzel aktrisi Ali Landry, 38 yaşında. Saçları arkada gevşek toplayarak, yüzün çevresine düşen birkaç tel saçla, gençlik imajını koruyor.

Landry, yumuşak ve feminen bir hava yaratarak, gençliğin o taze havasını yüzüne de yansıtmayı başarıyor.

Christina Applegate topuzu

Christina Applegate
Christina Applegate

Married with Children’ın Kelly Bundy’si Christina Applegate, merkezden uzak bir topuz, modern bir bükümle, genç ve zinde gösteren bir enerjiye kavuşuyor.

39 yaşındaki yıldız için bu yüz hatlarıyla sert ve kabarık saçları kullanmak hata olacağından, dikkati tek bir yöne çeken topuz, ideal duruşu sağlıyor.

 

Rachel Weisz’in koyu kestane büyüsü

Rachel Weisz
Rachel Weisz

Uzun dalgalı saçlar, çok renk oyunu olmayan koyu kestane renk ve tek tarafa toplanan bir modelle, 41 yaşındaki Akademi Ödüllü Macar asıllı İngiliz aktris Rachel, gençlere taş çıkarıyor.

Bu model sayesinde boyun daha uzun görünüyor. Aydınlığın yüze alınmasıyla görünüm ışıltı kazanıyor.

Paula Abdul kaz ayaklarını saçlarıyla kapatıyor

Paula Abdul
Paula Abdul

49 yaşındaki ünlü şarkıcı Paula Abdul, yüzü çerçeveleyen kestane ve ışıltılı saçlar, göz kenarlarındaki kaz ayaklarını kapatarak, ilgiyi yüzün vurgulanmak istenen noktasına çekiyor.

Saçlarda bu ışıltıyı yakalamak için düzenli bakım gerekiyor. Yüzdeki çizgiler de ışıltılı saçlarla kolaylıkla kapatılabilir.

Kısa saç Patricia Heaton’a çok yakışıyor.

Patricia Heaton
Patricia Heaton

Everybody Loves Raymond’daki rolüyle Emmy ödülü kazanan Patricia Heaton’ın 53 yaşında olduğuna inanmak güç. Heaton, kısa saçlarla, genç kızların enerjisini ve cildinin parlaklığını ortaya çıkarıyor.

İnce tel saçları uzun kullanmak yerine, bu boyda kullanmak hacimli görünmesini sağlıyor.  Hacimli saçlar sayesinde gençliğin taze havası hemen etrafınızı sarıyor.

Kaynak: elmaelma.com

 

More from the blog

Jel Tırnağın Artıları Ve Eksileri Nelerdir?

Jel tırnak son dönemlerde oldukça popüler hale gelen bir tırnak uygulaması işlemidir. Ellerin bakımlı ve bir o kadar hoş görünmesine neden olan en önemli...

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Hasar görmüş cilt ve yaralar için Galebe Onarıcı Krem

Üstün AR-GE gücü ile yeniliklerin öncüsü Uraw, Galebe Onarıcı Kremin özelleştirilmiş formülü ile hasar görmüş cilt ve yaralara çözüm olmaya hazır.  Vücudumuzdaki en büyük organ...

Kore Kozmetik Ürünleri Nelerdir?

Kore kozmetik ürünleri ilk olarak Güney Kore kadınlarının, ardından da tüm dünya kadınlarının memnuniyet duyarak kullandıkları cilt bakım güzellik ürünleridir. Pürüzsüz ve parlak ciltleri...