Hangi burç neden aldatır ve aldatılırsa ne yapar?

tarafından
584
Hangi burç neden aldatır ve aldatılırsa ne yapar?
2.00 avg. rating (66% score) - 1 vote

 

hangi-burc-neden-aldatir-ve-aldatilirsa-ne-yapar2

Konu ister aşk, ister dostluk, ister iş olsun. Her insan evladının aldatılmaya alerjisi vardır değil mi? Siz tıngır mıngır yürürken ve önünüzün arkanızın sobe olduğunu var sayarken, birileri çalıların, kapıların ardına saklanmış vaziyette birtakım işler çeviriyor ve sizin bundan bihaber kalmanızın avantajını kullanıyor olabilir. “Aldatan kendini aldatır!” sözü ziyadesiyle doğru. Ama bu beni sivri, hınzır, cüretkar bir dille burç ve yükselen burca göre aldanma tepkileri bohçasını ortaya dökmekten alıkoymaz.

KOÇ BURCU NEDEN ALDATIR?
Koç burcunda olan kişiler, her istediğini yaparsanız, onu çok fazla sahiplenir ve özgürlüğünü sınırlamaya kalkarsanız sizi aldatır… Koçlar heyecan arayan burçlardan…
Sürekli ilgi bekleyen, egolarının tatmin edilmesini arzulayan Koçlar kendilerine ilgi gösterilmesiyle hemen başka tarafa kayabilirler… Koç burcunun başkalarıyla flört etme nedeni ise, kendisini olabildiğince çok kişiye kabul ettirip, ispatlayıp kendi özgüvenini arttırmak… Koç burcu çok ateşli bir burç olsa da, çoğunlukla yasak ilişkilerden uzak durmak ister… Fakat eşlerinden vefasızlık görürlerse, onlar da aldatmaya meyledebilir.
KOÇ BURCU ALDATILINCA NE YAPAR?
Kafası kesilmiş tavuğa döner. Önce inanası gelmez. Yani şimdi bir dakika! Dünyanın merkezi o iken, her şeyi ama her şeyi yapan da, koyan da alan da, silen de, yıkan da, bizzat “ulu, eşsiz ve titretici” şahsı iken, kim böyle bir “kural dışı” harekete cüret etmiş olabilir? Ama gerçeği kabul edince, süngüsü müngüsü yerle yeksan olur. Durumu sindirmesi biraz zaman alır. Koç deyince, sanılır ki tufaya geldiğini anladığı gibi, şahlanıp yeri göğü yıkacak. Nerdeee! Yani elbette onun da sırası gelir! Ama Koç önce bir sağlam yıkılır. Bir müddet sessiz sedasız kendiyle halleşir. Acıyla cebelleşir. Sonra da bir sabah uyanır ve kendisini aldatanı önce yeniden kucağa oturtup sonra bizzat aldatmak üzerine “göz yaşartıcı bomba ve elektrikli cop” içeren planlara girişir.