Hande Soral ve İsmail Demirci Düğününden Resimler Sızdı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ülkemizin güzide çiftlerinden olan Hande Soral ve İsmail Demirci evlendi. Dillere destan bir düğün ile son derece sade, şık ve bir o kadar da ilgi çekici şekilde düğünlerini yapan iki ünlü isim, kısa bir zaman dilimi içerisinde herkesin beklediğinin aksine resimlerini gizlemek yerine magazin basını ile kısa süre içerisinde paylaştı.

Tuvana Büyükçınar imzalı mükemmel bir gelinlik ile düğününe çıkan Hande Soral, şıklığı ve duru güzelliği ile dikkatleri çekerken İsmail Demirci’de yine kendine has tarzı ve sakalları ile günümüz trendlerini üzerinde en iyi şekilde barındırarak herkes için fark yaratan bir detay haline geldi diyebiliriz sanırım.

Hande Soral – İsmail Demirci Düğününden Kareler

Son derece sade ve bir o kadar da göze hitap eden bir düğün ile dünya evine giren ünlü çiftin basına sunduğu görüntüler de bir o kadar ilgi çekici. Masalsı düzeye sahip bu düğün aslında herkesin ciddi anlamda ilgisini çekti diyebiliriz. Resimleri de internet üzerinde çok ciddi anlamda fark yarattı.

Lafı daha fazla uzatmadan ünlü çiftin düğün görüntülerini resim galerisi olarak sizlere sunmak ve fikir sahibi olmanızı sağlamak amacı içerisindeyiz. Daha fazlası için günlük olarak sitemizi takip edebilirsiniz.

Avatar
2005 yılından itibaren moda yazarlığı yapan editörümüz, özellikle makyaj trendleri ve sağlıklı zayıflama konusunda yazmış olduğu makaleler ile artık Pegarose.com için mükemmel içeriklerini sizlerle paylaşacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.