Hamileler için doğal maske tarifleri

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Gebelik sırasında koyu halkalar, pigmentasyon ve çatlamış dudaklar, cilt çatlakları hepsi çok yaygındır. İşte hamileler için doğal maske tarifleri…

Bu gebeliğe bağlı cilt sorunları geçicidir ve doğumdan sonraki birkaç ay içinde düzelir. Ancak yine de bu durum kadınlar büyük sıkıntılara neden olur. Doğal ilaçlar, gebelik sırasında cilt problemlerini tedavi etmek için en iyi yoldur. Sizlere gebelik sırasında yaşanan cilt sorunları ve çözüm önerilerini sunacağız.

İşte hamileler için doğal maske tarifleri…

Pigmentasyon(Koyu lekeler): Gebelik sırasında en sık yaşanan cilt sorunudur. pigmentasyon çeşitli hormonları aktifleşmesi soncunda ortaya çıkar. Bu cildin bir bölümün koyu kahverengi lekelenmesidir. En çok yanaklarda ve burunun kemer bölgesinde meydana gelir. Bazen, bu kahverengi yamalar koltukaltı ve özel alanlarda da oluşur.

Onları doğal tedavi için: Yüzünüze aloe verayı su ile hamur hale getirerek uygulayın. Alternatif olarak, bu kahverengi lekelere süt ile karıştırdığınız, salatalık suyu, domates suyu veya kireç suyu uygulayabilirsiniz. Bir başka alternatif ise zerdeçal tozuna batırılmış limon kabuğunu alın ve lekeli alanlara doğrudan uygulayın.

Yüzünüzün lekeli bölümlerinde kan dolaşımını ne kadar arttırsanız, lekelerin o denli azaldığını göreceksiniz.
Haberimizde ilerlemek için aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

1
2
3
4
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.