Haftanın Ünlü Giyim Stilleri

tarafından
538
Haftanın Ünlü Giyim Stilleri
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yeni bir haftaya daha başladık ve geçtiğimiz haftanın ünlü stilleri ile alakalı moda yazarlarımız sizler için enine boyuna bir analiz gerçekleştirdi. Kısa zaman içerisinde özellikle moda dünyasının daha farklı bir hareketlilik içerisine girmesi, yeni trendler yaratabilmek adına ünlü kadınların kullanılması anlamına geliyor ve organizasyonlarda çok ciddi anlamda şıklık yarışı meydana geliyor.

Ünlülerin giyim trendleri ile alakalı olarak zaman içerisinde sitemizde sizleri bilgilendirebilmek adına en geniş kapsamlı seçenekler üzerine eğilim gösterdik. Tabi ki Türkiye genelinde yenilikler sürekli takip ediliyor ve insanlar bu anlamda ciddi anlamda takipçi modu içerisinde. Bizler sizler için yazı dizileri hazırlıyoruz.

Geçtiğimiz Haftanın Ünlü Stilleri

Yine birçok farklı organizasyon gerçekleştirildi ve bu birçok farklı organizasyon içerisinde en çok dikkat çeken kadınları sizler için ön plana çıkardık. Ülkemizden de tanıdık simaların yer aldığı listemizde mümkün mertebe en çok ilgi gören ve fark yaratan kadınları listelemeye çalıştık. Şimdi konu üzerine biraz daha ciddi şekilde eğilim gösterelim.

1# Zendaya

Son dönemlerin en çok ön plana çıkan isimlerinden birisi olduğunu söyleyebiliriz. H&M defilesinde ki mükemmel görüntüsü ile dikkat çeken güzel isim, minimalist yaklaşımı ve şirin görünümü ile aslında çok daha fazla ön plana çıktı diyebiliriz.

2# Meryem Uzerli

Türkiye’nin en ünlü kadınlarından birisi olan Meryem Uzerli’de fark yaratan isimler arasındaydı. ERDEM x H&M defilesi kapsamında yine insanların karşısına çıkan Uzerli, mini elbisesi ile gecenin şıklığını yansıtan bir parlaklık içerisinde kendisini göstermeyi başardı diyebiliriz.

3# Büşra Develi

Ayla filmi ile çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ülkemiz gündeminin en önemli isimlerinden birisi oldu. Oyunculuk performansı ve duru güzelliği bu anlamda kendisini ön plana çıkardı. Filmin galasında giydiği pembe tonlardaki mükemmel elbisesi ve elbisesindeki katlama detayı ile gecenin en şık kadınlarından birisi oldu ve bu anlamda listemiz içerisinde kendisine yer buldu.

4# Alexa Chung

Dünyaca ünlü model, ERDEM x H&M defilesi kapsamında kendisini sevenlerine sundu. Modanın içerisinde olan ve güzelliği ile her daim dikkat çeken Chung, çiçek desenli duru elbisesi ile abartıdan uzak bir görünüm çizdi ve aslında gecenin en duru güzelliklerinden birisi olarak ön plana çıkmayı başardı.

5# Hazal Kaya

Yeni dizisi ile yeniden ekranların karşısına dönen Hazal Kaya, geçtiğimiz günlerde Cannes film festivalinde boy gösterdi. Son derece şık ve ışıltılı elbisesi ile insanların gözü önünde yer alan Kaya, modaya ne kadar ilgili olduğunu bir kere daha bu şekilde bizlere kanıtladı ve adından söz ettirdi.