Hafta Sonu Tatil Kaçamakları için Rotanızı Belirleyin

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

yunan-adalari

HAFTA SONU TATİL KAÇAMAĞI İÇİN YUNAN ADALARI

 

 

Hafta sonu tatil kaçamakları için yunan adalarına gitmek bilhassa içinde bulunduğumuz yaz aylarının vazgeçilmez alternatifi.  İşte en revaçta olanları.

KOS, KALİMNOS, RODOS, MİDİLLİ, MEİS..

Ege ve Akdeniz sahillerimize yakın Yunan adaların her biri birbirinden ayrı bir cennet. Gittiğiniz zaman içinizden, komşu bu adalara bizim kendi sahillerimize baktığımızdan çok daha iyi bakmış diye geçireceğiniz bu güzel adaların her biri plajları, otelleri, restoranları, tarihi mekânları, sıcakkanlı insanları, çarşısı, koyları ve cam gibi denizleri ile insanı büyülüyor.

santorini

NE YAPILIR?

Adalarda en çok yapılacak şey bol bol gezmek. Öncelikli olarak antik yunan medeniyetinin en önemli yapı ve eserlerini görebilir, mitolojik öykülerle kendinizden geçebilir, her adanın mavi ve beyaz renklerinden ibaret benzersiz bir masal gibi görünen mimarisini fotoğraflayabilir ve tabii masmavi sularıyla plajlarında bol bol yüzebilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Kıyılarımıza komşu tüm bu Yunan adalarına gitmek onlara en yakın ilçelerimizden kalkan feribotla sayesinde son derece hızlı ve pratik. Feribotlar Kos ve Kalimnos için Bodrum’dan, Meis için Kaş’tan, Rodos için Marmaris’ten ve Midilli için ise Ayvalık’tan, her gün belirli saatlerde kalkıyor ve yaklaşık olarak 1’er saat sürüyorlar.

1
2
3
4
5
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.