Hafta Sonu Tatil Kaçamakları için Rotanızı Belirleyin

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

HAFTA SONU YURT DIŞI TATİL KAÇAMAKLARI

Sirbistan-Belgrad

VİZESİZ SIRBİSTAN

Vize uygulamadığı için aklınıza estiği gibi kalkıp gidebileceğiniz bir alternatif olarak Sırbıstan’ın başkenti Belgrad, çok düşük bütçeyle bile gidilebilecek bir mekân. Tuna ve Sava ırmaklarının kıyısında kurulmuş Belgrad tipik bir doğu Avrupa şehri.  1.2 milyonluk bir nüfusa sahip.  Öyle hayran olunacak bir mimarisi olmasa da, hareket seven ziyaretçiler için renkli gece hayatıyla öne çıkıyor. Tüm bunların yanı sıra son derece ucuz ve sadece 1,5-2 saat uçuş süresi ile varılacak bir alternatif.

NE YAPILIR?

Hafta sonu tatil kaçamağını dinlenmekten ziyade eğlenmek adına yapanlar için ideal bir tercih. Gece hayatının hep hareketli olduğu bu şehirde, nehir üzerindeki teknelerde ( yüzen nehir klüpleri ) dünya ile boy ölçüşecek disko ve barlar mevcut ve buralarda eğlence sabaha kadar sürüyor.  Ayrıca Nikola Tesla Müzesi, Kale Meydanı,  Eski ve Yeni Saray, Şehir Müzesi ve Tiyatro binaları, Taş Meydan, Sava Katedrali, Cumhuriyet Meydanı,  Strahinjica ve Skardarlija Caddelerini muhakkak görmenizi öneririz.

1
2
3
4
5
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.