Hacim kazanmak için doğru ürün kullanımı

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Her sporcunun hayalinde yer alan hacim kazanma, çok çalışma ile ortaya çıkabilecek bir durumdur. Eğer yeterince çalışmıyor ve vücudun ihtiyaçlarını karşılamıyorsak hacim kazanma da o kadar zor olacaktır.

Spor günlük yaşantımızın önemli bir parçası haline dönüştü. Düzensiz beslenme, şehir hayatının getirmiş olduğu stres gibi durumlar ile fazla kilo alma sorunları da kendini göstermeye başladı. Bu sorunlardan kurtulup daha sağlıklı bir yaşam tercihi yapmak için ilk yapmamız gereken spordur. Doğru ve düzenli bir şekilde gerçekleşecek spor faaliyetlerinde hedeflere ulaşmakta son derece kolay ve anlamlı olacaktır. Spor denildiğinde çoğu kişinin aklına sağlıklı yaşam ve vücut geliştirmek gelebilir.  Bu durum son derece doğaldır. Bu gibi hayalleri kurmamızı  gerçekleştirmek için çok çalışmanın yanı sıra doğru takviyeleri de almamız gerekebilir. Vücut geliştirmenin en etkin yolu doğru zaman da ve oranda hem karbonhidrat hem protein almaktır. Bunu sağlayan kişiler, biraz uğraş ve çalışmanın sonucunda istedikleri vücut görünümüne kavuşabiliyor. Multipower Mass Gainer bu ürünlerin akla gelen  belli başlı takviyelerden yalnızca bir tanesidir. Gainer denildiğinde en iddialılardan birisi olan bu ürün,  tek serviste 637 kcal’lik yüksek kalitedeki karbonhidrat ve protein karışımı ile ilk kullanmaya başladıktan itibaren kas ve hacim için gerekli besinleri kas dokusuna taşıyarak ciddi bir eksikliği gidermeye yardımcı oluyor. Avrupa’da özellikle güreşçilerin sıklıkla tercih ettiği bir Gainer olan bu gürün, Amino asit bakımından da zengin sonuçları size sunuyor. Maltodekstrinler, Süt Proteini, Dekstroz, Proteince Zenginleştirilmiş Whey Tozu, Fruktoz, Kıvam Arttırıcı, Kurutulmuş Yumurta Beyazı Proteini, Aroma, Bitkisel Yağ, Trikalsiyum Sitrat, Soya Lesitini, Sodyum Klorid, Beta-Karoten, E Vitamini, Niasin, B6 Vitamini Pantotenik Asit, B1 Vitamini, B2 Vitamini, Folik Asit gibi bir çok madde ihtiyacınızı karşılayabilecek nitelikte ki bu ürün, farklı yapısıyla sizi hedeflerinize en kolay şekilde ulaştırabilecektir. Yoğun geçen spor sonrası kas kütlesini ortaya çıkaran ve aynı zaman da bu kütleleri korumaya yardımcı olan bu ürün, hacim kazanmanız için ihtiyacınız olan tüm maddelere kolayca ulaşabilmenizi sağlayacaktır.

Sporcular en çok fayda sağlayabileceği ürünleri tercih etmektedir. Bu ürünler arasında Multipower Ürünleri ilk sırada kendine yer bulur. 1977 yılında kurulan ve faaliyetlerine başlayan bu firma, 36 ülkede satışa çıkardığı ürünleriyle sporcuların en çok tercih ettiği supplement üreticilerinden birisi konumuna dönüştü. Atlantic Grup çatısı altında yer alan firma Avrupa’da 19 üretim tesisiyle dünyanın en önemli üreticilerinden birisi konumuna yükselmiştir. Sporcuların isteği ve ihtiyaçları doğrultusunda ürünlerini sağlayan bu firma, yüksek kaliteli ürün ortaya çıkarabilmek için araştırma ve geliştirme faaliyetleri ortaya koymuştur. Nitekim Multipower besin takviyeleri konusunda 30 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Sporcuları hedeflerine ulaştıracak sporcu besinlerini üretmek için yola çıkan firma sunmuş olduğu fırsatlarla da en iyi sonucu almanıza olanak tanıyor.  Multipower ürünleri iki farklı kategoride yer almaya başlamıştır. Sports food ve pro olmak üzere iki kategoride üretimi yapılan ürünlerde toplam ürün 70’i geçmiştir. Pro serisinde hedeflenen temel spor dalı fitness ve vücut geliştirme iken sportsfood serisinde daha az kas gücü gerektiren spor dalları hedeflenmiştir. Pro serisindeki ürünlerin protein oranı, sportsfood kategorisindeki ürünlere oranla daha yüksektir.

MULTİPOWER SATIN AL

Multipower ürünleri tüm dünyada 36 ülkede satışı yapılırken ülkemizde de bir hayli fazla ürün gamıyla satışları gerçekleşmektedir. Fitbull, multipower ürünlerini bulabileceğiniz eşsiz bir fırsatı size sunmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.

More from the blog

Göbek Eritme Egzersizleri ve Beslenme Yöntemleri

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte göbek eritme egzersizleri ve beslenme yöntemleri konusunda ciddi araştırmalar yapan bayan okuyucularımızı aydınlatmak istiyoruz.

Güç ve Esneklik için Plates Hareketleri

Bugün ki makalemizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte güç ve esneklik için plates hareketleri ile alakalı olarak bilgileri sizlere sunacağız. Her geçen gün büyüyen...

Lohusa Dönemi için Faydalı Egzersiz Hareketleri

Bugün ki makalemizde kadınlar için çok faydalı olacağına inandığımız lohusa dönemi için faydalı egzersiz hareketleri üzerinde duracağız. Türkiye genelinde hamilelik sonrası süreç, kadınlar için...

Bel ve Sırt Ağrılarından Kurtulmanızı Sağlayacak Yoga Hareketleri

Son dönemlerde kadınların özellikle en çok sıkıntı yaşadıkları konulardan birisi olan bel ve sırt ağrıları, kısa bir zaman dilimi içerisinde internet ortamında da en...