Gwyneth Paltrow’un Güzellik Sırları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Şu sıralar Coldplay’in solisti Chris Martin ile olan evliliğini bitirmesi ile gündemde olan Gwyneth Paltrow, bilinmeyen güzellik sırlarını açıkladı.

Duru güzelliğini kendi Instagram hesabında sıfır makyajlı fotoğraflarıyla kanıtlayan Gwyneth, mükemmel cildini sanıldığının aksine pahalı kozmetiklere borçlu değil.

People.com’a konuşan 41 yaşındaki oyuncu güzellik rutinini şöyle açıklıyor: ” Cildimi her gece temizlerim ve ardından nemlendiririm. Yüzümü sadece küçük bir el havlusu yardımıyla suyla yıkıyorum. Sıcak el havluları (ılık suyla yıkanmış, nemli ve yüze kompres yapılan havlular) cilt üzerindeki ölü derileri götürmeye yardımcı olan en iyi şey. Ölü hücreleri arındırmadan önce ilk olarak cildimi temizliyorum. ”

Gwyneth Paltrow'un Güzellik Sırları
Gwyneth Paltrow’un Güzellik Sırları

Cilt üzerindeki tıkalı gözenekleri açmaya yardımcı olan bu yöntem, ünlüler arasında son dönemde oldukça yaygınlaştı. Aşırı sıcak olmayan bir su yardımıyla ıslatılan havlular, yüzde, yaklaşık bir 30 saniye kadar bekletiliyor. Ardından bu işlem birkaç kez daha tekrarlanıyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.