Gwyneth Paltrow’un Güzellik Sırları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Şu sıralar Coldplay’in solisti Chris Martin ile olan evliliğini bitirmesi ile gündemde olan Gwyneth Paltrow, bilinmeyen güzellik sırlarını açıkladı.

Duru güzelliğini kendi Instagram hesabında sıfır makyajlı fotoğraflarıyla kanıtlayan Gwyneth, mükemmel cildini sanıldığının aksine pahalı kozmetiklere borçlu değil.

People.com’a konuşan 41 yaşındaki oyuncu güzellik rutinini şöyle açıklıyor: ” Cildimi her gece temizlerim ve ardından nemlendiririm. Yüzümü sadece küçük bir el havlusu yardımıyla suyla yıkıyorum. Sıcak el havluları (ılık suyla yıkanmış, nemli ve yüze kompres yapılan havlular) cilt üzerindeki ölü derileri götürmeye yardımcı olan en iyi şey. Ölü hücreleri arındırmadan önce ilk olarak cildimi temizliyorum. ”

Gwyneth Paltrow'un Güzellik Sırları
Gwyneth Paltrow’un Güzellik Sırları

Cilt üzerindeki tıkalı gözenekleri açmaya yardımcı olan bu yöntem, ünlüler arasında son dönemde oldukça yaygınlaştı. Aşırı sıcak olmayan bir su yardımıyla ıslatılan havlular, yüzde, yaklaşık bir 30 saniye kadar bekletiliyor. Ardından bu işlem birkaç kez daha tekrarlanıyor.

More from the blog

Moda Bu Hafta Blake Lively’i İzledi

Moda, bu hafta dünyaca ünlü kadın oyunlardan birisi olarak dikkat çeken Blake Lively'nin çevresinde şekillendi. Ünlü oyuncu, uzun bir süredir giydikleri ile ve hatta saç...

Yılların Eskitemediği Nicole Kidman ve Güzellik Sırları

Hollywood sektörünün yıllardan beri en çok ön planda olan ve en güzel oyuncularından birisi olan Nicole Kidman, ilerleyen yaşına rağmen hala müthiş güzelliğini ve vücudunun...

Ünlülerin cesur saç değişimleri

Ünlülerin saç renkleri ve modellerinde yaptığı cesur saç değişimleri sizi çok şaşırtacak!

Kim Kardashian makyajı nasıl yapılır?

Kim Kardashian makyajı nasıl yapılır sorusunun cevabını Güzellik Uzmanı Ümit Gök bizimle paylaştı.