Güzellik Koçunuz Netmoda Videolar

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Günümüzde bayanlar, dış görünüşlerine daha fazla önem veriyor. Yeni trend saç ve makyaj modellerini çok sıkı takip ediyorlar. Hatta ünlülerin giydiği kıyafetleri takip etmekle kalmayıp onların saç kesimlerini ve hatta en ince makyaj sırlarını inceliyorlar. Peki, moda olan ya da sizin beğendiğiniz saç ve makyaj modellerinin nasıl uygulanacağı konusunda size bir tık uzakta bir güzellik koçu var dersem ne dersiniz.

En yeni saç ve makyaj önerileri ve uygulaması için danışacağınız en uygun adres Netmoda videolar. Sitenin videolar kısmında, çok çeşitli saç ve makyaj uygulamalarını izleyerek sizde kuaföre gitmeden ev ortamında güzelleşebilirsiniz. Videolar da anlatım, anlaşılır ve uygulanabilir. Örneğin, her çeşit saç modelini anlatan videolar mevcut. Kısa saçlı bayanlar için kullanabilecekleri modeller uygulamalı olarak gösterilmiş ve özellikle profesyonel değil, ev ortamında çekilmiş, videolar olduğu için yapılamayacak şeyler olmadığını görüyorsunuz. Uzun saçlı bayanlar için, topuz ve örgü modelleri ile dalgalı ve farklı tarzda saç modeli uygulamaları var.

Bayanların, özellikle bu dönem ağırlık verdiği göz makyajında, kuyruklu eyeliner, kedigözü gibi göz makyajlarına ilaveten yeni trend ışıltılı dumanlı göz makyajı da gösterilmekte. Işıltılı dumanlı göz makyajını tercih etmeyenlere gold kahve göz makyajının da trend olduğunu belirtmekte fayda var. Ağır makyaj yapmayı sevmeyenler, doğal görünüm sevenler de doğal görünümlü makyaj ya da günlük makyaj uygulamasının videosunu izleyerek fikir alabilirler. Türkan Şoray, gibi güzel ve iri gözlere sahip olmak istiyorsanız makyajla nasıl göz büyütüleceğini izlemenizi tavsiye ederim. Günümüzde, dolgun dudaklara sahip olmak isteyen bayanlar çoğunlukta olduğu için çok pratik bir makyaj önerisi var. Beş dakika gibi kısa bir sürede istediğiniz dolgun dudaklara kavuşuyorsunuz.

Makyaj önerilerinden bu kadar bahsettikten sonra makyajınızı tamamlayacak olan tırnaklarınız içinde önereceğim videolar var. Özellikle, yeni trend olan desenli takma tırnak için nail art adı altında birçok tasarımlar mevcut. Uygulaması konusunda yine çok güzel videolar var. Hatta ombre nail art ile ilgili de uygulama videolarına ulaşabilirsiniz.

More from the blog

Türk kadını kaş ve kirpik güzelliğine önem veriyor

Türk kadınları makyaj ürünlerinde Avrupalı kadınların ruj tutkusunun aksine, dudaklarını değil gözlerini vurgulayacak uygulamaları tercih ediyor.

İksir Güzellik: Sağlık ve Kişisel Bakım Ürünleri Online Satış Sitesi

İksir Güzellik, dünyaca ünlü 100’den fazla kişisel bakım ve güzellik markasını piyasa fiyatından çok daha uygun fiyatlarla sunuyor.

Ev Kadınları Şimdi de Kalıcı Makyaj Eğitimlerine de El Attı

Ev kadınları için yeni bir istihdam alanı daha doğuyor. Evden çalışarak kendilerine yeni gelir kapıları açan girişimci ev hanımları kazançlarından ve çalışma şekillerinden son derce memnunlar.

Gülümsemeye dair şaşırtıcı gerçekler: Hangi gülümseme ne anlama geliyor?

Vücut dili kullanımının en belirgin özelliklerinden olan gülümsemenin farklı çeşitleri, altında farklı anlamlar barındırıyor.