Gülben Ergen’den cilt bakımı sırları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Gülben Ergen’in cildine nasıl baktığını biliyor musunuz?

Her zaman doğallıktan yana olan ünlü yıldız, bakın yüzüne neler sürüyor, saçlarına nasıl bakımlar uyguluyor? 

Giyim şekline göre saçlarımı kullanıyorum ve buna göre değişiklikler yapıyorum. Genellikle mevsim geçişlerinde saç bakımıma büyük özen gösteriyorum. Renginde pek bir değişiklik yapmasam da genel olarak saçlarımla ilgilenmeyi seviyorum.

Kuaföre gitme zorunluluğu olmayan saç modellerini tercih ediyorum. Genellikle rahat ve şık modelleri seviyorum.

Duş yaptıktan sonra biraz sabitleştirici köpük ve besleyici serumlarla gündelik saç bakımımı tamamlıyorum. Saçlarıma kendim şekil vermeyi seviyorum.

En sevmediğim makyaj ürünü rujdur

Çantamda sadece dudak nemlendiricim var rujum yok. Dudaklarım ne kadar sade ise o kadar modern gelir bana. Gözlerimde genellikle belirgin makyajları seviyorum. Çünkü yüzümde önce gözlerimin dikkat çekmesini isterim. Bu nedenle de göz makyajına önem veriyorum.

Şeftali renkli allık, siyah göz kalemi, gözün altına koyu kahve far sürerek günlük makyajımı tamamlıyorum. Bana en yakışan ve kendimi rahat hissettiğim makyajım bu. Eğer rimel kullanacaksam mutlaka göz altı kapatıcısı sürüyorum o zaman da ince bir pudra gerekiyor. Bu ürünleri de kullanmayı seviyorum ama çok fazla tercih etmiyorum.

Göz kalemiyle kendimi tamamlanmış gibi hissediyorum bu yüzden çantamdan ayırmadığım tek makyaj malzemesi siyah göz kalemimdir.

Cildimi her zaman iyi temizlerim ve çok iyi nemlendiririm

Fazla özendiğim için de cilt problemi yaşamam. Sadece canım sıkkın olduğu zaman bir iki tane sivilce çıkar onu da kendi haline bırakırım zamanla geçer. Annemden aldığım güzellik sırrı; yüzümü temizlemeden yatmamak ve acıbadem sütü sürmek. Bunları mutlaka her gün uyguluyorum.

More from the blog

Türkiye ve Güney Kore arasında güzellik işbirliği

Kore Ticaret-Yatırım Teşvik Ajansı (KOTRA) Genel Direktörü Hyeon Cheol Kim, Güney Kore ve Türkiye arasında kozmetik alanındaki işbirliğini artırarak iki ülke arasındaki bağları daha da kuvvetlendirmeyi hedeflediklerini belirtti.

Cilt Lekelerinden Nasıl Kurtulunabilir?

Cilt lekelerinin baş gösterdiği yerler genellikle el, boyun ve yüz çevreleridir. Bu lekeler çeşitli durumlara göre oluşabilir ve vücutta kalma süreleri bu durumlara göre değişiklik gösterebilir. Lekelerin...

Gözlerinizin İçinin Işıltısını Dışına Yansıtın

Emin ve profesyonel ellerde yaptıracağınız göz altı ışık dolgusu için işinde uzman kişilerden yardım almanız çok önemli.

Kantaron yağının cilde faydaları nelerdir?

Cilt sorunlarında uzmanların da en çok önerdikleri seçeneklerden birisi olan kantaron yağının cilde faydaları konusunda bilgiler sunmak istiyoruz.