grupfoni’den “Gizli Müşteri” atağı!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
grupfoni_genel_gorsel_Hobi

Kullanıcılarına yaşadıkları şehrin tadını çıkarmaları için fırsatlar sunan grupfoni, firmaya elinde grupfoni kuponuyla giden müşterilerin en iyi hizmeti aldığından emin olmak için gizli müşteri yöntemini kullanıyor. www.grupfoni.com’da yer alan fırsatlar, müşteri gibi mekana giden grupfoni çalışanı tarafından değerlendiriliyor.

Türkiye’nin lider grup satın alma sitesi grupfoni, müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek ve onların ihtiyaçlarının karşılanacağından emin olmak için farklı yöntemleri denemekten çekinmiyor. grupfoni, işbirliği yaptığı firmaları gizli müşteri yöntemiyle denetliyor. grupfoni’de gizli müşteri olarak görevlendirilmiş şu an için 3 çalışan bulunuyor.

Gizli müşteri, mekana önce kuponsuz müşteri olarak gidiyor. Mekanın grupfoni tarafından belirlenen bazı kriterlere uygun olup olmadığını denetleyerek bir rapor hazırlıyor. Mekan, bu kriterlerden geçer not alırsa, bu kez grupfoni fırsatından yararlanan müşteri gibi gidilerek verilen hizmetin kalitesi grupfoni için yeniden değerlendiriliyor. Gizli müşteriler mekanı değerlendirirken müşteriye gösterilen ilgiden hizmetin kalitesine, mekanın hijyen durumundan fiyat politikasına kadar her şeyi dikkate alıyor. grupfoni, sadece bu değerlendirmelerden olumlu not alabilen firmalarla işbirliğine devam ediyor. Böylece şehrin tadını %90’lara varan indirimli fiyatlarla çıkarmak isteyen grupfoni üyeleri aldıkları hizmetten oldukça memnun kalıyor ve hayal kırıklığına uğramıyor.

Konuyla ilgili olarak grupfoni Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Burak Hatipoğlu şu açıklamayı yaptı:  “Üyelerimizin aldıkları hizmetten memnun kalmaları bizim için çok önemli. Ben, üyelerimizden gelen tüm mailleri her gün tek tek okuyorum. Çünkü üyelerimizin değerli yorumları sayesinde nasıl ilerlememiz gerektiğine karar verip, daha doğru adımlar atabiliyoruz. grupfoni kuponlarını kullanan müşterilerimizin işletmelerde de herhangi bir problem yaşamamaları adına bu ekibimizi önümüzdeki aylarda genişletmeyi planlıyoruz.”

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.