Gözlüklü kadınlar nasıl makyaj yapmalı?

Gözlüklü kadınlar nasıl makyaj yapmalı?
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Gözlük kullanan kadınlar nasıl makyaj yapmalı? Gözlük takıyorsanız bu makyaj önerileri sizin için ideal!

Sadece bir kaç öneriyle gözlüklerinizle harika bir görünüme kavuşmak mümkün. Göz kusurunuzu değerlendirip özenilen bir makyaja sahip olabilirsiniz. Nasıl mı?

Gözlüğünüz sizi tanımlayan aksesuarınız olsun. Onunla beraber neler yapabileceğinizi ve neler yapmamanız gerektiğini görün. Gözlük kullanan kadınlar için en ideal makyaj tekniklerini ele alıyoruz.

Kaşlar

Kaşlarınızın belirgin ve vurgulu olmasına dikkat edin. Kaşlarınız seyrekse kaş kalemiyle kaşlarınızı vurgulayabilirsiniz.

Far

Kaşlarımızı belirginleştirdiğimiz için, nötr bir far seçmemiz önemli. Bu dengeli seçimi yaptıktan sonra göz kapağınızı kaplayacak şekilde farı uygulayın.

Rimel, eyeliner

Göz makyajınızı ve bakışınızı vurgulamak için maskara kullanmanız şart. Önce ince bir çizgiyle eyelinerınızı çekin ve rimelinizi sürerek sakladığınız o seksi bakışlarınızı ortaya çıkarın.

Malzeme seçimi

Gözlük camınızı yapacak sedefli, pullu, uçan ve çok kuru malzemelerden kaçının.

Kirpikler

Gözlük camına değmemesi için kirpiklerinizi uzun gösteren rimelleri ve takma kirpikleri kullanmayın. Alt kirpiklerinizi gizleyin.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.