“Gözlük Senin İçin Sadece Eğlence Olsun”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

DÜNYAGÖZ’DEN GÖZLÜKLERİ ATTIRACAK UYGULAMA

“Gözlük Senin İçin Sadece Eğlence Olsun” adını taşıyan kampanya katılanlar; şubelerinin bulunduğu illerdeki avm’lerde ve farklı mekanlarda karşılarına çıkacak Dünyagöz stantlarında eğlenceli ve komik gözlüklerle fotoğraf çektirerek sürpriz hediyeleri kazanma şansı elde edecek.

Dünyagöz Hastaneler Grubu, kırma kusurlarının tedavisi için yapılan Lazer uygulamalarına dikkat çekmek için “Gözlük Senin İçin Sadece Eğlence Olsun” sloganıyla bir uygulama düzenledi.

Eylül ayı sonuna kadar devam edecek olan uygulama kapsamında katılımcılar Dünyagöz şubelerinin bulunduğu illerdeki alışveriş merkezlerinde(avm) ve çeşitli etkinlik alanlarına giderek buradaki Dünyagöz stantlarında komik gözlüklerle fotoğraf çektirecek.

Çektirilen bu eğlenceli fotoğraflar Dünyagöz’ün Facebook sayfasından yayınlanacak.

Facebook fotoğraf albümlerinden, bilgisayarınızdan ya da web cam ile resim yüklenebilen uygulamaya katılanlar çeşitli hediyeleri kazanma şansına sahip olacak.

Dünyagöz Hastaneler Grubu yetkilileri, “Gözlük Senin İçin Sadece Eğlence Olsun” sloganıyla düzenledikleri kampanyanın amacının, lazer uygulamaları sayesinde günümüzde gözlüklerden kurtulmanın artık çok kolay olduğunu vurgulamak olduğunu söylediler.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.