Göz Çevresi Kırışıklıklarına Son!

Göz Çevresi Kırışıklıklarına Son
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Özellikle ilerleyen yaşlarda göz çevresindeki kırışıklıklar yoğunlaşır. Bu kırışıklıkların önüne geçmek için size birkaç önerimiz olacak

Özellikle ilerleyen yaşlarda göz çevresindeki kırışıklıklar yoğunlaşır. Bu kırışıklıkların önüne geçmek için size birkaç önerimiz olacak. Hergün uyunan 8 saatlik uyku göz kırışıklıklarının önüne geçmek için ilk kural. Gün içinde öğleden sonra 5-10 dakika da gözleri dinlendirmek oldukça faydalı olacaktır.

 

Göz makyajını her akşam mutlaka temizlemelisiniz. Bu temizliği uygularken gözleriniz tarhiş etmemeye özen gösterin. Uygun olmayan temizleme ürünleri göze zarar verecektir.

Haftada 3 defa yüz egzersizi yapmak size çok iyi gelecektir. Her iki elinizi rahat şekilde ellerinizin üstü dışarıyı gösterecek şekilde şakaklarınızın üzerine koyun. Ellerinizi kulak hizasına doğru çekerken yüzünüzün gerginleştiğini hissedeceksiniz. Bu sırada gözlerinizi sıkıca kapatın,  göz kapaklarınızdaki titremeyi hissedin. Gerginliği çözdükten hemen sonra egzersizi yeniden tekrar edin.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.