Gökhan Türkmen Yeni Şarkısı AŞIKTIR’a Klip Çekti

tarafından
483
Gökhan Türkmen Yeni Şarkısı AŞIKTIR’a Klip Çekti
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Aşk şarkılarının prensi olarak nitelendirilen Gökhan Türkmen yeni albümü ile alakalı olarak çalışmalara çok ciddi anlamda hız verdi ve kısa bir zaman dilimi içerisinde tüm müzikseverler ile buluşmaya hazırlanıyor. Bu anlamda ise somut haberler şimdiden internet ortamında hepimize sunulmaya başlandı. Yepyeni bir albüm ve ilk video klip çalışması da noktalandı.

Gökhan Türkmen “Aşıktır” şarkısı, albümün en çok ilgi çeken şarkılarından birisi olarak dikkat çekeceğinden ilk video klip çalışmasını bu şarkıya çekerek çok ciddi anlamda tutulmayı amaç ediniyor. Ünlü yönetmenler ve güzel mekanlarda çalışan sanatçı, albümün kısa süre içerisinde yayılacağını hedefliyor.

Murat Joker’den Mükemmel Bir Klip Geliyor

Gökhan Türkmen “Sessiz” albümü yakın zaman içerisinde bizlerle birlikte olacak ve ilk video klip ise AŞIKTIR şarkısına çekiliyor. Yönetmen koltuğunda ünlü isimlerden olan Murat Joker yer alıyor. Son derece renkli ve bir o kadar da canlı bir senaryo üzerinde video klip çekildiği de gelen haberler arasında yer alıyor.

Çoğu şarkısında olduğu gibi bu şarkısında da söz ve müzik yine kendisine ait. Şarkının kısa zaman içerisinde Youtube izlenme rakamlarında yükseliş sağlaması hedefleniyor. Yeni çalışmasında Gökhan Türkmen’e başarılar diliyoruz.