Göbek eritmek sandığınızdan daha kolay

Göbek Eritmek
3.00 avg. rating (70% score) - 2 votes
Göbek Eritmek
Göbek Eritmek

Göbek eritmek size çok zor mu geliyor ? Korkmayın bu iş sandığınızdan daha kolay. Göbek eritme derdiniz için bu önerileri mutlaka uygulayın.

Göbeğinizi birkaç gün içerisinde kontrol altına almak ve yaklaşan plaj mevsiminde öz güveninizin tavan yapmasını sağlamak için haberimizin devamındaki kolay ve pratik önerilerimizi uygulamaya başlayın.

Beslenme planına geçmeden önce daha önce yayınladığımız 4 hafta süren antrenman programıyla Göbek eritme hareketleri , 14 Günlük Sıfır Göbek Diyeti ve Ebru Şallı’nın göbek eritme diyeti başlıklı haberlerimizi de okuyabilirsiniz.

Göbek eritme işine daha az yiyerek başlayın

• Akşam yemeklerinde mineral yönünden zengin sebze ağırlıklı yemekleri tercih edin.. Eğer bunu yaparsanız vücudunuz enerji tüketimi için depoladığı yağları yakmaya başlar.

• Klasikleşmiş ‘Az ama sık ye’ sözünü benimseyin ve uygulamasını alışkanlık haline getirin. Şeker tüketiminizi mümkün olduğu kadar azaltın. Hatta kahve ve çayı şekersiz içmeye alışsanız iyi olur. Şeker ihtiyacınızı meyve tüketerek karşılayabilirsiniz.

• Ayrıca meyveyi bir proteinle beraber yiyin ki hemen kana karışsın ve yağ oluşturmasın. Avokado, nektarin, kavun ve kurutulmuş incir protein açısından zengin meyvelerdendir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.