Göbek eritme hareketleri (4 Haftalık Antrenman)

4.00 avg. rating (82% score) - 4 votes

Göbek eritme hareketleri ile 4 haftada düz bir karna sahip olabilirsiniz. Profesör Olson’un hazırladığı bu antrenman programını mutlaka uygulamalısınız.

Vücudun en çok yağ birikimi yaptığı bölge hangisidir diye sorsak mutlaka herkes göbek ve bel bölgesi cevabını verir. Bunun yanında, gösterişli ve baklava desenli karın kasları istiyorsanız bunun için birden fazla egzersizin birlikte yapılması gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınız. ABD’de yer alan Auburn Üniversitesi’nden Profesör Michele Olson tarafından oluşturulan, yağ yakma, karın düzleştirme ve göbek eritme hareketleri birlikteliğinden meydana gelen bu antrenman programı sayesinde crunchlar (mide ve karın egzersizleri) olmadan vücudunuzu şekilledirmeniz mümkün.

Bırakın yapmayı seyretmesi bile acı veren crunch egzersizleri bulunmayan bu antrenman programında, ilk 2 hafta sürecinde 4 hareket yapacak ve tüm karın kası gruplarını çalıştıracaksınız. Prof. Olson’a göre, tekrar sayılarının artırılması ve hareketin daha hızlı yapılması hedefe ulaşmada çok daha yararlı oluyor. 3. haftadan sonra egzersizler zorlaşıyor, tekrar sayıları artıyor.

Göbek eritme hareketleri için haberimizde ilerlemeye devam edin… 

Hareketlere geçmeden önce bu konuda yayınladığımız Ebru Şallı’nın göbek eritme diyeti14 Günlük Sıfır Göbek Diyeti ve Göbek eritme için yemeniz gerekenler başlıklı yazılarımızı da okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bonus olarak: haberimizin sonunda, Türk kahvesi telvesi ile göbek eritme tarifimiz var, mutlaka okuyun!

Haberimizde ilerlemek için aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

More from the blog

Göbek Eritme Egzersizleri ve Beslenme Yöntemleri

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte göbek eritme egzersizleri ve beslenme yöntemleri konusunda ciddi araştırmalar yapan bayan okuyucularımızı aydınlatmak istiyoruz.

Güç ve Esneklik için Plates Hareketleri

Bugün ki makalemizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte güç ve esneklik için plates hareketleri ile alakalı olarak bilgileri sizlere sunacağız. Her geçen gün büyüyen...

Lohusa Dönemi için Faydalı Egzersiz Hareketleri

Bugün ki makalemizde kadınlar için çok faydalı olacağına inandığımız lohusa dönemi için faydalı egzersiz hareketleri üzerinde duracağız. Türkiye genelinde hamilelik sonrası süreç, kadınlar için...

Bel ve Sırt Ağrılarından Kurtulmanızı Sağlayacak Yoga Hareketleri

Son dönemlerde kadınların özellikle en çok sıkıntı yaşadıkları konulardan birisi olan bel ve sırt ağrıları, kısa bir zaman dilimi içerisinde internet ortamında da en...