Göbek eritme hareketleri (4 Haftalık Antrenman)

Göbek Eritme Hareketleri
4.00 avg. rating (82% score) - 4 votes

Göbek eritme hareketleri ile 4 haftada düz bir karna sahip olabilirsiniz. Profesör Olson’un hazırladığı bu antrenman programını mutlaka uygulamalısınız.

Vücudun en çok yağ birikimi yaptığı bölge hangisidir diye sorsak mutlaka herkes göbek ve bel bölgesi cevabını verir. Bunun yanında, gösterişli ve baklava desenli karın kasları istiyorsanız bunun için birden fazla egzersizin birlikte yapılması gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınız. ABD’de yer alan Auburn Üniversitesi’nden Profesör Michele Olson tarafından oluşturulan, yağ yakma, karın düzleştirme ve göbek eritme hareketleri birlikteliğinden meydana gelen bu antrenman programı sayesinde crunchlar (mide ve karın egzersizleri) olmadan vücudunuzu şekilledirmeniz mümkün.

Bırakın yapmayı seyretmesi bile acı veren crunch egzersizleri bulunmayan bu antrenman programında, ilk 2 hafta sürecinde 4 hareket yapacak ve tüm karın kası gruplarını çalıştıracaksınız. Prof. Olson’a göre, tekrar sayılarının artırılması ve hareketin daha hızlı yapılması hedefe ulaşmada çok daha yararlı oluyor. 3. haftadan sonra egzersizler zorlaşıyor, tekrar sayıları artıyor.

Göbek eritme hareketleri için haberimizde ilerlemeye devam edin… 

Hareketlere geçmeden önce bu konuda yayınladığımız Ebru Şallı’nın göbek eritme diyeti14 Günlük Sıfır Göbek Diyeti ve Göbek eritme için yemeniz gerekenler başlıklı yazılarımızı da okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bonus olarak: haberimizin sonunda, Türk kahvesi telvesi ile göbek eritme tarifimiz var, mutlaka okuyun!

Haberimizde ilerlemek için aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.