Göbek eritme egzersizleri

5.00 avg. rating (97% score) - 2 votes

gobek-eritme-egzersizleri
Göbek Eritme Egzersizleri – Göbek Eritme Hareketleri

Yaz yaklaşıyor hanımlar! Bikini vücudu istiyorsanız bu isteğinize kavuşmak için önümüzde sayılı günler kaldı. Karın bölgemizdeki o kötü çıkıntıdan kurtulmak, sıkı ve düz bir karın için reçetemiz işte bu göbek eritme egzersizleri.

İstikrarlı bir göbek eritme diyeti ve bu göbek eritme hareketleri ile göbeğimizdeki o nefret ettiğimiz yağlardan kurtulabiliriz. Hemen başlayın, dümdüz bir karına sahip olun!

Sıkı ve düz bir karın hayalini eminiz her kadın kuruyordur. Bunun için yediklerimize dikkat etmekle beraber bazı hareketleri de uygulamamız gerekiyor.

Toplam 6 egzersiz hareketi var. Her sayfada uygulama videosu ile birlikte hareketleri görebilir ve uygulayabilirsiniz.

İşte, bizi sıkı ve düz bir karna kavuşturacak olan videolu göbek eritme egzersizleri…

Göbek Eritme Egzersizleri Hareket 1 – Çapraz / Bisiklet Mekik

Çapraz mekik hareketi için, sırt üstü yere uzanın. Sol ayağınızı kaldırın ve dizinizi 90 derece bükün. Sağ elinizi şakağınıza koyun ve dirseğinizi açın. Nefes alın. Nefesinizi verirken sağ omzunuzu yerden kaldırın, karnınızı iyice sıkarak sola doğru eğilin. Nefes alırken geriye doğru düzelin ve omuzlarınızı yere değdirmeden hareketi en az iki defa tekrarlayın. Aynı hareketi diğer tarafınız için uygulayın.

 

More from the blog

Göbek Eritme Egzersizleri ve Beslenme Yöntemleri

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte göbek eritme egzersizleri ve beslenme yöntemleri konusunda ciddi araştırmalar yapan bayan okuyucularımızı aydınlatmak istiyoruz.

Güç ve Esneklik için Plates Hareketleri

Bugün ki makalemizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte güç ve esneklik için plates hareketleri ile alakalı olarak bilgileri sizlere sunacağız. Her geçen gün büyüyen...

Lohusa Dönemi için Faydalı Egzersiz Hareketleri

Bugün ki makalemizde kadınlar için çok faydalı olacağına inandığımız lohusa dönemi için faydalı egzersiz hareketleri üzerinde duracağız. Türkiye genelinde hamilelik sonrası süreç, kadınlar için...

Bel ve Sırt Ağrılarından Kurtulmanızı Sağlayacak Yoga Hareketleri

Son dönemlerde kadınların özellikle en çok sıkıntı yaşadıkları konulardan birisi olan bel ve sırt ağrıları, kısa bir zaman dilimi içerisinde internet ortamında da en...