Göbek Eritme Egzersizi

Göbek Eritme Egzersizi
Göbek Eritme Egzersizi
5.00 avg. rating (97% score) - 2 votes

Sadece 2 ay boyunca düzenli uygulandığı taktirde göbek probleminizi ortadan kaldıracak bu göbek eritme egzersizi ile sıfır göbek ve sıkı karın kaslarına sahip olmak mümkün.

Göbek eritme egzersizi öncesi en az 5 dakika kadar ısının. Egzersiz sırasında nefesinizi tutmayın; özellikle durarak yapılan hareketlerde nefes tutmak, tansiyonunun düşmesine veya bayılmaya sebep olabilir. Bu göbek eritme programdaki hareketler, tükenme noktasında maksimum süreye erişene kadar (30-60 saniye) uygulanmaktadır. 30 saniyelik kısa süreli dinlenme aralığı, yakılan kalori miktarını en üst seviyeye çıkarmaya ve kas dayanıklılığınızı yükseltmeyi sağlıyor. Uzunluğu sabit kalan bir kasın statik kasılması ile oluşan kasılma şekline izometrik kasılma denir ve kas gücünü arttırmaya destek olur.

Göbek eritme egzersizlerinin her birini 30-60 saniye boyunca yapın. 30 saniye mola verdikten sonra hareketleri tekrarlayın. Bu göbek eriten antrenman programını en az 2 ay süresince, haftada 3 kez olarak uygulayın ve vücudunda göreceğiniz değişiklikleri keyifle izleyin.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Bilimselliği kanıtlanmış 6 Göbek Eritme Yöntemi

Haberimizde ilerlemek için aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.