Göbek eriten yiyecek ve içeceklerle yaza hazır olun

5.00 avg. rating (97% score) - 2 votes

Plaj sezonuna sayılı günler kala zayıflama telaşı başladı. Göbek eritmek için geç kaldığınızı düşünüyorsanız hoşunuza gidecek bir haberimiz var. Yanlış besin ve hareket etmemekten kaynaklanan karın gölgesindeki yağlanma sorunu, göbek eriten besinlerle ortadan kalkıyor. Bu besinler ile bölgesel yağlanma problemlerinizde gözle görülür derecede bir azalma yaşanıyor.

Ek olarak daha önce yayınladığımız 4 hafta süren antrenman programıyla Göbek eritme hareketleri ve Ebru Şallı’nın göbek eritme diyeti başlıklı haberlerimizi de okuyabilirsiniz.

İşte zayıflatan, göbek eriten yiyecek ve içecekler hakkında işinize yarayacak tüyolar…

Karbonhidratlar

Yararlı karbonhidratlar aslında göbek eriten besinlerde önemli bir yere sahip. Diyet yapanların çoğunun kaçındığı karbonhidratlarla aslında düz bir karına sahip olabilirsiniz. Bu sağlıklı karbonhidratlarla yağ yakımı süreciniz de hızlanabilir. Bunun yanında çok tahıllı ekmekler, beyaz ekmeğin hiçbir problemini yaşamadan, ekmeği beslenmenize eklemenin en iyi yoludur ve hatta %100 tam tahılıdır. Beyaz ekmek yerine çok tahıllı ekmekler organik, lezzetli ve un içermeyen tam tahıldan oluşur. 2 dilim çok tahıllı ekmek 8 gram tam protein ve 6 gram lif içerir. Özellikle son zamanlarda revaçta olan kinoa, içerdiği lif ve düşük glisemik indeksiyle göbek eriten besinler arasında büyük bir öneme sahiptir. Kinoayı salatalarda, kahvaltıda yediğiniz yulaf yerine ve birçok çeşidini sağlıklı yemekler ve yüksek protein içeriğinden yararlanmak için kullanabilirsiniz. Fasulye ve mercimekler baklagil ailesinin bir parçasıdır ve sağlıklı karbonhidrat çeşitlerindendir. Bu besinler protein ve lifle doludur. Bu nedenle bölgesel zayıflama için baklagil ailesinden günde en az bir çeşit yenmesi önerilir.

[quote_box_center]Haberimizi okumaya devam etmek için lütfen aşağıdaki numaralandırılmış sayfalardan ilerlemeye devam edin.[/quote_box_center]

1
2
3
4
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.