Göbeği kamufle etmek için 6 moda hilesi

Karnı saklamak
2.00 avg. rating (66% score) - 1 vote

Bayanların karın bölgesi daima dert oluşmuştur. Fakat doğru parçaları birleştirdiğinizde, rahatsız olduğunuz karın bölgenizin belli olmasını önlemek mümkün.

Karnınızda fazlalık ya da şişkinlik hissediyorsanız, bu kaygılarla başa çıkacağınız parçalar kullanmalısınız. Dikkat etmeniz gereken bir kaç püf nokta var. Kruvaze elbiselerden, peplum üstlere, ceketlere kadar birçok alternatif var.

İşte size, karın bölgenizi kamufle etmek için moda 6 moda hilesi!

Kruvaze elbiseleri tercih edin.

Kruvaze elbiseler

Kruvaze elbiseleri giymekten hoşlanıyorsanız, robadan büzgülü kalıpları tercih etmelisiniz.

Trend aksesuarlarla kolayca kombinleyebileceğiniz robadan gömlekler ve robadan elbiseler gardırobunuzda bulunması gereken parçalardan.

Ceketler

Ceketler

İş kıyafeti deyince, hep bele oturan ceketler gelir akla. Birazcık kilo aldığınızda, hemen oversize parçalara sarılmayın. Bol kıyafetler, sizi daha kalın gösterir.

Ofiste bele oturan, kumaş ceketleri tercih etmeniz, karnınızı biraz olsun kamufle eder.

Koyu renk giyin!

Koyu renk giyin

Karnı saklamanın bir diğer yolu da, daha koyu renkler giymekten geçiyor. Çünkü koyu renkler vücutta, daha dar bir görüntü oluşturuyor.

Tabii, açık renklerin daha dikkat çektiği tartışılamaz. Yani karın bölgesi için, açık renk bir parça seçmek, karnınızı kapatmak için iyi bir tercih değildir.

Peplum giyin!

 

Peplum


Şu sıralar peplum siluetler çok moda. Üstelik karın çıkıntınızı da kapatmaya yardımcı oluyor.

Trend parçalardan olan peplum etekleri ve peplum üstleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yüksek bele hücum!

Yüksek bel

Yüksek belli pantolon ve jeanler, karnınızı bastırarak daha ideal bir görünüm oluşturuyor. Benzersiz seçeneklerle, şık ve daha düz bir görüntü oluşturmak mümkün.

Kemer takmayı bir kez daha düşünün!

kemer takmak

Karın bölgesinden şikayet edenler için, bele kemer takmak iyi bir fikir mi? Bunu bir düşünün, deriz.

Kemer gibi aksesuarlar, karın bölgesine daha çok dikkat çeker, bizim de kaçmak istediğimiz nokta aslında bu değil midir? Kombinlerinizde, kalın kemerlerden uzak durmakta fayda var diyoruz.

 

Kaynak: elmaelma.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

2 YORUMLAR

  1. neremi neremi şarkısını söyleyen şarkıcının giydiği kıyafeti giyerseniz başka şeye gerek kalmadan göbeğiniz otomatikman kaybolur,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.