Gitti Gidiyor E-Bay e Gitti

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Türkiyenin en eski alış veriş sitesi gittigidiyor.com alış veriş siteleri sektöründeki Dünyanın en büyük B2C sitesi E-Bay tarafından satın alındı.

2000 li yıllarda 3 ortağın Krizin yarattığı ekonomik gerçekleri fırsata çevirerek gitti gidiyoru kurmuşlardı. 10 yıllık kurma, geliştirme ve liderlik koltuğuna oturma serüveninin ardından Dünya devinin dikkatini çekmiş 2007 de ortak olmuşlardı. 6.5 milyon Kayıtlı kullanıcısı olan gitti gidiyor 54 milyar dolarlık Ebay Türkiye pazarındaki büyüme ve gelişmeleri takip ettikten gitti gidiyorun hisselerinin %93 ünü satın aldılar.Şirketin ilk yatırımcısı iLab Ventures ise %7′lik hisse hakkını elinde tutmuş.

Ebay in Avrupa kıdemli başkanı Gitti Gidiyorun hisselerini ilk satın aldığımızda son derece heyecan verici bir e-ticaret pazarında mükemmel bir işe girmekte olduğumuzu biliyorduk. 2007 yılından beri, gittigidiyor.com dan, çalışanlarından ve onun başarılı e-ticaret yaklaşımından etkilendik. Gittigidiyor.com dan öğrenebileceğimiz çok şey var, keza paylaşabileceğimizde dedi.

eBay konuyla ilgili basın bültenini yayınladı. Söz konusu oranlar burada da doğrulanmış durumda.

Haber TechCrunch tarafından da manşete taşındı.

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.