Geniş alınlı kadınlar için saç modelleri

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Geniş alınlı kadınlar için saç modeli önerileri. Geniş alınlı kadınlar için en etkileyici saç modellerini sizin için derleyip bir araya getirdik.

Geniş bir alına sahipseniz tercih edeceğiniz saç modelleri alnınızın bir bölümünü kapatıp yüz şeklinizi oval şekle en yakın hale sokacak saç modellerinden biri olmalıdır. Bunun için en basit yol ise tabi ki kaküllü saç modelleri tercih etmektir. Ancak geniş alnınızı gizleyebileceğiniz tek yöntem elbette bu değil. Bir çok ünlü isim tarafından da tercih edilen dalgalı saç modelleri ve saç tutamları tarafından alnın bir kısmı örtülen modellerin tamamı bu bakımdan isteğinizi karşılayabilir.

Geniş alınlı bayanların tercih etmemesi gereken saç modeli ise atkuyruğu veya alnı tamamen açıkta bırakan örgülü saç modelleridir. Kısa saçlı kadınlar ise bob kesim modellerini tercih edebilir.

Alnınızı kapatıp yüzünüzü oval şekle yaklaştıracak bir başka öneri ise oldukça pratik olan katlı kesim saç modeli.

Geniş Alın için Saç Modelleri

Bu videolarda farklı uzunluktaki saçlar için geniş alnınızı nasıl gizleyebileceğinize dair çeşitli saç modellerini izleyebilirsiniz.

Bu videoda ise geniş alnınız için kullanabileceğiniz saç modelleri haricinde aksesuar önerileri bulabilirsiniz.

Bu videoda yüz şekline göre kullanabilecek bazı kakül modelleri bulunuyor.

Farklı uzunluktaki saçlar için kullanabileceğiniz kakül modelleri…

More from the blog

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Argan Yağı Nedir? Saça Faydaları Nelerdir? Saç Bakımı ve Maskesi Tarifi

Saç için ciddi anlamda faydalı olduğu bilinen argan yağı ile alakalı olarak tüm önemli bilgileri enine boyuna sizlere sunacağız. Saç bakımı konusunda daha önceki...

Erkek Saç Kesim Modelleri ve Uzun, Kısa Saç Stilleri Kataloğu 2018

Erkek saç modelleri ve saç kesimleri kataloğu 2018 yılı örneklerini sizler için elimizden geldiğince derledik. Erkeklere ilham kaynağı olacak saç modellerini keşfetmeniz amacındayız.

Yeni Sezonun Güzellik Trendleri Sizlerle

Bugün sizlerle birlikte yeni sezonda karşımıza çıkan ünlülerin güzellik trendleri ile alakalı bilgiler sunacak ve fikir edinmenize yardım edeceğiz. Türkiye genelinde özellikle güzellik konusunda...