Geçtiğimiz Haftanın Ünlü Stilleri

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün sizlerle birlikte geçtiğimiz haftanın öne çıkan ünlü stilleri ile alakalı olarak edindiğimiz en son seçenekleri paylaşacak ve fikir sahibi olabilmeniz için elimizden geleni yapacağız. Bu hafta yapılan büyük kapsamlı organizasyonlarda dünyaca ünlü kadınlar, giydikleri ve kullandıkları ile yine gündemi belirlemeyi başardı demek yanlış olmaz sanırım.

Ünlülerin giyim modası ile alakalı olarak kafanızda oluşabilecek soru işaretlerini sizlere sunabilmek adına somut adımlar atıyoruz. Geçtiğimiz hafta birkaç farklı organizasyon yapıldı ve birçok ünlü kadın, bu organizasyonlar kapsamında birbirleri ile şıklık yarışı içerisine girerek çok ciddi anlamda moda sektörünü ayağa kaldırmayı başardılar.

Farklı Farklı Ünlüler, Farklı Farklı Stiller

Birçok ünlü, giydikleri ile kadınlara ilham kaynağı olabilmek için yarıştı. Saç modelleri ile dahi ciddi anlamda farklılık yaratan ünlü kadınların kısa vadede ulaşmayı başardığı kitle de çok farklılaştı. Şimdi sizlere bu ünlüleri ve giydikleri hakkında en net şekilde bilgiler sunacağız.

1# Adwoa Aboah

Geçtiğimiz günlerde sitemizde yayınladığımız Pirelli 2018 takvimi yıldızlarından birisi olan Aboah, abartılı diyebileceğimiz bir tarz ile aslında rüküşler listesinde bir numara olabilmek için kendi ile yarışa girmiş gibi görünüyor.

2# Bella Hadid

Dünyaca ünlü model, kıyafetinin üst kısmını ele aldığımız zaman son derece asil bir görünüm elde ettiği gibi aşağı doğru indiğimizde perde kumaşı gibi pantolonu ile çok ciddi anlamda rüküş bir giyim tercihinde bulunarak bizleri hayal kırıklığına uğrattı demek yanlış olmaz sanırım.

3# Sara Sampaio

Listemizin ilk şık kadını olarak öncelikle kendisini kutluyoruz. Siyah renk ve transparan dekolteli elbisesi ile muazzam bir görünümü elde eden Sampaio, asaleti yansıtmış. Barok tarzı ile aslında bizleri çok farklı yerlere götürmeyi başardı da diyebilmek mümkün.

4# Amber Heard

Tamamen transparan ve bir o kadar da kışkırtıcı elbisesi ile katıldığı organizasyonun en çok dikkat çeken isimlerinden birisi oldu. İçine giydiği badi sayesinde tabi ki sıra dışı bir görünüm elde edilmemiş ancak asalet anlamında da yine fark yaratan isimlerden birisi olmayı başardı.

5# Gigi Hadid

Hadid kardeşlerin ikincisi Gigi, beyaz renk muazzam kibar ve bir o kadar da göz alıcı elbisesi ile organizasyonda çok ciddi anlamda farklılık yaptı. Sade elbisesi, kahverengi kemeri ve ayakkabı detayı ile muazzam bir kombin yapmış ve listemizin en şık kadınlarından birisi olmuş durumda.

6# Lana Del Rey

Dünyaca ünlü isim, MTV organizasyonuna son derece renkli ve abartıdan uzak kıyafeti ile katıldı. Saçları ile dikkati çok daha fazla çeken ünlü ismin gecenin en çok konuşulan isimlerinden birisi olduğunu da net şekilde söylemek gerekiyor.

More from the blog

Tesettür abiye ve Mezuniyet elbiseleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Eğitim öğretim yılının son ayına girmekle beraber hem lise hem de üniversite öğrencilerinde mezuniyet hazırlıkları son gaz devam etmektedir. Mezun öğrenciler için oldukça önemli...

Ferace Çeşitleri Hangi Hava Şartlarında Giyilebilir?

Giyim konusunda ve bu alanda en çok ön plana çıkan giysi modelleri arasında ferace ürünlerini söylemek mümkündür. Zira bu dış giyim modelleri bir yıl...

Soğuk Rüzgarların Ötesinde Bir Tarz Yaratmak: Yeni Nesil Erkek Mont Modelleri

Popüler markaları değerlendirebilir, her zaman için bu alanda adını duyurmuş olan erkek mont modelleri arasında yeni sezon ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Kap Modelleri Modanoiva’da

Kış soğuklarında en çok giyilen dış giyim parçalarından olan tesettür kap modelleri bu sezon da farklılık yaratmaktadır.